Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_04
  • Slajd_01
  • Slajd_03
  • slajd_06
  • Slajd_02
  • slajd_05
Reklama

EMail Drukuj

Wkrótce

Zdarzenie 

Tytuł:
Miesiąc Kobiet – koncert muzyki żydowskiej
Kiedy:
24.03.2018 18.00
Gdzie:
MGOK Strumień - Strumień
Kategoria:
Domyślna

Opis

 

Pierwszą atrakcją tegorocznego Miesiąca Kobiet był koncert muzyki fado w wykonaniu Kingi Rataj, który odbył się 11 marca w sali widowiskowej strumieńskiego emgok-u. Na kolejne, muzyczne wydarzenie skierowane nie tylko dla Pań Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury zaprasza już w sobotę 24 marca. Tym razem coś specjalnie dla miłośników kultury i sztuki żydowskiej. Wystąpi pochodzący z Bielska-Białej zespół Anashim odwołujący się w swojej twórczości do bogactwa rozmaitych nurtów muzyki żydowskiej.


Koncert odbędzie się w nowoczesnej, strumieńskiej sali widowiskowej, zaprojektowanej od podstaw specjalnie po to, by dostarczać publiczności jak najlepszych wrażeń audio-wizualnych. To ważna wiadomość szczególnie dla osób, które jeszcze do tej pory nie miały okazji odwiedzić nowego, strumieńskiego Ośrodka Kultury, który od kilku lat znajduje się przy ulicy Młyńskiej 14, w budynku poddanemu gruntownej renowacji, przystosowanemu specjalnie do potrzeb działalności nowoczesnej placówki kulturalnej.

Zespół Anashim wystąpi w składzie:

Marta Gzowska-Sawicka (wokal)
Wojciech Golec (akordeon)
Eugeniusz Kubat (kontrabas)
Krzysztof Maciejowski (skrzypce)
Marcin Żupański (klarnet bas., flet, saksofon, djembe )

Zespół jest laureatem wyróżnienia na konkursie Radiowej Dwójki NOWA TRADYCJA 2014, w 2015 roku wydał premierowy album "Sekretny ogród", gościł na wielu scenach muzycznych i teatralnych oraz festiwalach m.in. SIMCHA we Wrocławiu, ZACHOR w Białymstoku, ZBLIŻENIA w Gdańsku czy DŹWIĘKI SŁÓW w Lublinie.Koncert muzyki żydowskiej w wykonaniu zespołu Anashim
Sala widowiskowa Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu
ul. Młyńska 14,
24 marca (sobota)
godzina 18:00

Bilety w cenie 20 zł są dostępne w biurze Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury przy ulicy Młyńskiej 14. Istnieje również możliwość zakupienia biletów za pośrednictwem przedpłaty na konto Ośrodka Kultury. Dane do przelewu znajdują się na stronie www.emgok.pl w zakładce „kontakt”. Zakupione tą drogą bilety po zaksięgowaniu wpłaty będą dostępne do odbioru w kasie bezpośrednio przed koncertem.
Na koncert zaprasza Miejsko-Gminny Ośrodek w Strumieniu i Burmistrz Strumienia Anna Grygierek.

Miejsce

Miejsce imprezy:
MGOK Strumień

Dojazd do miejsca imprezy

Dodaj komentarz

UWAGA:
Komentarze anonimowe publikowane są po zatwierdzeniu ich przez redakcję.
Prawo do autopublikacji otrzymują konta zarejestrowane (po 5 komentarzach zgodnych z regulaminem)


REGULAMIN DODAWANIA KOMENTARZY

Kod antysapmowy
Odśwież


agencja reklamowa Wędkarstwo-śląsk Radzionków Rojca