Kolejny tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty

W piątkowy wieczór miał miejsce kolejny, tragiczny w skutkach wypadek drogowy. Na odcinku drogi krajowej DK 81 w Bąkowie 40-latek utracił panowanie nad motocyklem, uderzył w znak i doprowadził do wywrócenia pojazdu. W wyniku odniesionych obrażeń zginął na miejscu zdarzenia. Apelujemy o ostrożność i rozwagę na drodze. Nie bądź następny!

Do zdarzenia doszło odcinku drogi krajowej DK 81 w Bąkowie, na prawoskrętnym łuku drogi, około godziny 21.40. Kierujący motocyklem 40-letni mieszkaniec Tychów z nieustalonych przyczyn utracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał  z jezdni, uderzył w znak drogowy a następnie doprowadził do wywrócenia pojazdu. Niestety, i tym razem resuscytacja nie pomogła. 40-letni mieszkaniec Tychów zmarł na miejscu zdarzenia. Czynności związane z oględzinami miejsca zdarzenia, pod nadzorem prokuratora wykonywali policjanci z cieszyńskiej drogówki, wspierani przez technika kryminalistyki. Utrudnienia w miejscu zdarzenia trwały kilka godzin. Dodać należy, że w związku z tym tragicznym wypadkiem policjanci odnotowali inne, bardzo niebezpieczne, ale nie tak drastyczne zdarzenie. Element mocujący znak, w który uderzył motocyklista, wpadł na jezdnię. Najechał na niego samochód osobowy. Nikt, na całe szczęście, w tym zdarzeniu nie ucierpiał.

Na razie nie wiadomo, jakie były przyczyny tego tragicznego zdarzenia. Ich wyjaśnianiem zajmą się śledczy z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie pod nadzorem prokuratora. To już kolejny poważny wypadek z udziałem motocyklisty w ciągu sezonu. Miesiąc temu, na tej samej drodze, miała miejsce podwójna tragedia- tylko w jedno popołudnie zginęło dwóch motocyklistów, a jedna osoba została ciężko ranna.

Nieprzerwanie apelujemy o ostrożność, przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i dostosowanie prędkości do warunków na jezdni!

Źródło: www.cieszyn.slaska.policja.gov.pl

Autor

damiano

Administrator portalu www.strumien.com

Komentarze  

#1 Misiu 2020-07-14 18:19
Mieszkam niedaleko "wiślanki" i jedyne co mogę napisać, to tyle, że z roku na rok coraz bardziej przypomina tor wyścigowy. Silniki coraz mocniejsze, a wyobraźnia coraz słabsza.

Najnowsze ogłoszenia

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…