LKS Wisła Strumień

SENIORZY:

- sezon 1994/95 klasa okręgowa;
- sezon od 1995/96 do 1996/97 kl. "A", później ponowny awans do klasy okręgowej (4 sezony od 1997/98 do 2000/01);
- sezon 2001/02 do 2009/10 kl. "A", później ponowny awans do klasy okręgowej (3 sezony od 2010/11 do 2012/13);
- od sezonu 2013/14 kl. "A";
- w sezonie od 1994/95 do 1998/99 (z przerwą w sezonie 1996/97) klub posiadał 2-gą drużynę, która występowała w kl. "C";
- sezon 2019/2020 klasa okręgowa;
- od sezonu 2022/23 klub posiada 2-gą drużynę występującą w kl. "B".

W klubie grali między innymi: Jan Furlepa, Józef Kwiek, Ryszard Słodowy, Marek Tekiela, Roman Bielaczek, Jarosław Wolny, Wiesław Łach, Dariusz Kudła, Norbert Ceglarek, Marcin Ogierman, Sebastian Furlepa, Tomasz Matloch, Grzegorz Podeszwa, Robert Żyradzki, Ryszard Majchrzak, Tomasz Rolka, Tomasz Szczepan.

 

 

OBECNY SKŁAD DRUŻYNY SENIORÓW
BRAMKARZE: Grabowski Bartosz, Kucz Jakub
OBROŃCY: Witoszek Beniamin, Siciński Bartłomiej, Mach Michał, Urbańczyk Marcin, Czakon Szymon, Waleczek Sławomir, Lorenc Tomasz, Gołek Mateusz
POMOCNICY: Niebisz Marcin, Mozler Łukasz, Puzoń Jakub, Labza Mateusz, Czakon Jakub, Kiełkowski Przemysław, Gizler Dawid
NAPASTNICY:  Miły Artur, Wojtków Bartosz, Tekla Kamil, Wojtek Szymon, Rakus Jakub

 

Tabela klasy okręgowej gr. Skoczów

Poz. Zespół / Drużyna M Pkt B+ B-
1. LKS Drogomyśl 25 61 78 24
2. TS Żywiec 25 54 73 37
3. KP Skoczów 25 53 67 22
4. GKS Milówka 25 49 52 32
5. CKS Cieszyn 25 47 84 48
6. LKS Strumień 25 44 64 46
7. LKS Pietrzykowice 25 41 46 40
8. GKS Radziechowy - Wieprz 25 35 63 48
9. UKS Istebna 25 32 52 52
10. LKS Hażlach 25 30 49 61
11. WSS Wisła 25 29 45 58
12. KKS Zebrzydowice 25 29 44 60
13. LKS Ślemień 24 22 37 61
14. LKS Rajcza 24 19 33 64
15. LKS Węgierska Górka - Żabnica 25 14 38 92
16. LKS Goleszów 25 3 27 107

Wyniki ostatniej kolejki

niedziela, 26 maj 2024
LKS Strumień 5 : 1 LKS Pietrzykowice
17:00
KKS Zebrzydowice 5 : 0 LKS Rajcza
11:00
sobota, 25 maj 2024
KP Skoczów 3 : 1 GKS Radziechowy - Wieprz
17:00
CKS Cieszyn 0 : 4 LKS Drogomyśl
17:00
UKS Istebna 2 : 3 TS Żywiec
17:00
LKS Goleszów 1 : 1 LKS Węgierska Górka - Żabnica
16:00
GKS Milówka 2 : 1 LKS Ślemień
16:00
LKS Hażlach 3 : 1 WSS Wisła
11:00


Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień

  • Puzoń Jakub (15)
  • Miły Artur (13)
  • Wojtków Bartosz (13)
  • Mozler Łukasz(6)
  • Urbańczyk Marcin (4)

 

WYNIKI AKTUALNE W SEZONIE 2023/2024


WYNIKI ROZGRYWEK KLASY OKRĘGOWEJ (SEZON 2022/2023)


WYNIKI ROZGRYWEK KLASY OKRĘGOWEJ (SEZON 2021/2022)


WYNIKI ROZGRYWEK KLASY OKRĘGOWEJ (2020/2021 GRUPA SPADKOWA)


WYNIKI ROZGRYWEK KLASY OKRĘGOWEJ (SEZON 2020/2021)


WYNIKI ROZGRYWEK KLASY OKRĘGOWEJ (SEZON 2019/2020)


WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2018/2019)


WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2017/2018)


WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2016/2017)


WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2015/2016)


WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2014/2015)


WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2013/2014)


WYNIKI ROZGRYWEK KLASY OKRĘGOWEJ (SEZON 2012/2013)


WYNIKI ROZGRYWEK KLASY OKRĘGOWEJ (SEZON 2011/2012)


WYNIKI ROZGRYWEK KLASY OKRĘGOWEJ (SEZON 2010/2011)


WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2009/2010)


WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2008/2009)


WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2007/2008)


WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2006/2007)


WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2005/2006)

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

SENIORZY II

JUNIORZY

TRAMPKARZE

MŁODZIKI

 

Najnowsze ogłoszenia

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…