LKS Wisła Strumień

SENIORZY:

- sezon 1994/95 klasa okręgowa;
- sezon od 1995/96 do 1996/97 kl. "A", później ponowny awans do klasy okręgowej (4 sezony od 1997/98 do 2000/01);
- sezon 2001/02 do 2009/10 kl. "A", później ponowny awans do klasy okręgowej (3 sezony od 2010/11 do 2012/13);
- od sezonu 2013/14 kl. "A";
- w sezonie od 1994/95 do 1998/99 (z przerwą w sezonie 1996/97) klub posiadał 2-gą drużynę, która występowała w kl. "C";
- sezon 2019/2020 klasa okręgowa.

W klubie grali między innymi: Jan Furlepa, Józef Kwiek, Ryszard Słodowy, Marek Tekiela, Roman Bielaczek, Jarosław Wolny, Wiesław Łach, Dariusz Kudła, Norbert Ceglarek, Marcin Ogierman, Sebastian Furlepa, Tomasz Matloch, Grzegorz Podeszwa, Robert Żyradzki, Ryszard Majchrzak, Tomasz Rolka, Tomasz Szczepan.

 

 

OBECNY SKŁAD DRUŻYNY SENIORÓW
BRAMKARZE: Grabowski Bartosz, Kucz Jakub
OBROŃCY: Sadowski Paweł, Bednarek Marcin, Witoszek Beniamin, Janulek Robert, Urbańczyk Marcin, Pasko Paweł, Czakon Szymon, Waleczek Sławomir
POMOCNICY: Niebisz Marcin, Janota Mateusz, Tekla Krystian, Bobrowicz Adrian, Waleńczyk Marcin, Biskupski Tomasz, Rakus Jakub
NAPASTNICY:  Miły Artur, Wojtków Bartosz, Tekla Kamil, Staroń Dawid, Wojtek Szymon, Kawa Sebastian

 

Tabela klasy okręgowej gr. Skoczów

Poz. Zespół / Drużyna M Pkt B+ B-
1. CKS Cieszyn 6 18 24 9
2. LKS Pietrzykowice 6 14 8 3
3. KP Skoczów 6 13 28 11
4. LKS Puńców 6 13 19 4
5. GKS Radziechowy - Wieprz 6 13 18 5
6. LKS Pogórze 6 10 13 11
7. LKS Drogomyśl 6 9 18 9
8. WSS Wisła 6 9 13 12
9. KKS Zebrzydowice 6 7 13 11
10. TS Koszarawa Żywiec 6 7 10 12
11. LKS Rajcza 6 5 7 10
12. LKS Milówka 6 5 8 14
13. LKS Węgierska Górka - Żabnica 6 5 8 18
14. LKS Strumień 6 4 5 15
15. TS Węgierska Górka 6 3 4 42
16. LKS Leśna 6 0 6 16

Wyniki ostatniej kolejki

niedziela, 12 wrzesień 2021
LKS Pogórze 0 : 2 LKS Drogomyśl
16:00
LKS Leśna 1 : 2 LKS Milówka
15:00
sobota, 11 wrzesień 2021
KKS Zebrzydowice 0 : 1 LKS Puńców
16:00
KP Skoczów 15 : 0 TS Węgierska Górka
16:00
GKS Radziechowy - Wieprz 3 : 0 LKS Strumień
16:00
LKS Pietrzykowice 2 : 1 TS Koszarawa Żywiec
16:00
WSS Wisła 4 : 2 LKS Węgierska Górka - Żabnica
16:00
CKS Cieszyn 4 : 0 LKS Rajcza
16:00


Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień

  • Waleńczyk Marcin (2)
  • Urbańczyk Marcin (1)
  • Wojtków Bartosz (1)
  • Pasko Paweł(1)
  • Zawodnik (0)

 

WYNIKI AKTUALNE W SEZONIE 2021/2022


WYNIKI ROZGRYWEK KLASY OKRĘGOWEJ (2021 GRUPA SPADKOWA)


WYNIKI ROZGRYWEK KLASY OKRĘGOWEJ (SEZON 2020/2021)


WYNIKI ROZGRYWEK KLASY OKRĘGOWEJ (SEZON 2019/2020)


WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2018/2019)


WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2017/2018)


WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2016/2017)


WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2015/2016)


WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2014/2015)


WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2013/2014)


WYNIKI ROZGRYWEK KLASY OKRĘGOWEJ (SEZON 2012/2013)


WYNIKI ROZGRYWEK KLASY OKRĘGOWEJ (SEZON 2011/2012)


WYNIKI ROZGRYWEK KLASY OKRĘGOWEJ (SEZON 2010/2011)


WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2009/2010)


WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2008/2009)


WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2007/2008)


WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2006/2007)


WYNIKI ROZGRYWEK "A" KLASY (SEZON 2005/2006)

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

JUNIORZY

TRAMPKARZE

MŁODZIKI

ORLIKI

ŻAKI

 

Najnowsze ogłoszenia

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…