Uratujmy Dominikę - zapraszamy na koncert charytatywny

Komitet Pomocy dla Dominiki Wyroby oraz ludzie dobrej woli zapraszają na Koncert charytatywny dla Dominiczki, który odbędzie się 15 grudnia o godz. 14.00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Strumieniu.

Na scenie wystąpią:

Dzieci z Przedszkola Publicznego w Strumieniu, Uczniowie SP w Strumieniu, Chór Canzonetta SP w Strumieniu, Uczniowie SP w Strumieniu w układach tanecznych, Zespół Regionalny „Strumień”, Sabina Broda- Akademia Dźwięku w Cieszynie, Zespół muzyczny TWOI z Cieszyna, Grupa Karaoke z Powerem z Cieszyna, Marzyna Ryt z Chybia – uczestniczka The Voice of Poland, Grupa tańca nowoczesnego ESCAPE (emgok w Strumieniu)

Wydarzenia towarzyszące:

RYTM SERCA – ZRÓBMY HAŁAS DLA DOMINIKI zagramy w plenerze wszyscy razem dla Dominiki na bębnach i każdym innym przedmiocie, który wydaje dźwięk.

MYŚLISZ O PREZENTACH NA ŚWIĘTA !

W przerwach między występami będzie możliwość zostać właścicielem wielu ciekawych przedmiotów i usług.

PONADTO zapewniony zostanie słodki poczęstunek (ciasta, gofry, wata, popcorn) oraz gorące napoje. A pod namiotami przed emgokiem staną kiermasze z ozdobami świątecznymi, książkami i innymi wartościowymi rzeczami.

WSTĘP WOLNY!

 

Dominika po raz pierwszy zachorowała mając zaledwie 2 latka. Choroba zaatakowała w 2014 roku. Diagnoza: neuroblastoma IV stopnia z przerzutami do kości i szpiku kostnego. Po trudnym, wyczerpującym leczeniu nowotwór wycofał się.

Niestety, tylko na 3 lata.

W lipcu 2018 roku lekarze potwierdzili wznowę. Kilka miesięcy temu stwierdzono drugą wznowę nowotworu. Metody dalszego leczenia się wyczerpują, lekarze rozkładają ręce. Leczenie w klinice w Barcelonie to ostatnia szansa na ratunek.

#UratujmyDominikę

Autor

damiano

Administrator portalu www.strumien.com

Najnowsze ogłoszenia

Wakacyjna praca dla uczni

praca-wakacyjna
Miejscowość: Strumień
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…