Inwentaryzacja azbestu

Burmistrz Strumienia informuje, iż w dniach od 10.07.2020 r. do 24.07.2020 r. na terenie Gminy Strumień przeprowadzana będzie inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest (eternit).

Inwentaryzację prowadzić będzie Zakład Analiz Środowiskowych Eko-precyzja z siedzibą w 43-450 Ustroń, ul. Sikorskiego 10.

Zwracamy się z prośbą do mieszkańców o pomoc pracownikom ww. firmy podczas wykonywanych prac w zakresie udzielania informacji.

Zarządców obiektów, w których występują ukryte formy azbestu, prosimy o zgłaszanie takich faktów w Urzędzie Miejskim w Strumieniu lub bezpośrednio do firmy Eko-precyzja, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Przeprowadzona inwentaryzacja służyć będzie możliwości pozyskania środków zewnętrznych na usuwanie i utylizację wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Strumień. 

Źródło: UM Strumień

Autor

damiano

Administrator portalu www.strumien.com

Najnowsze ogłoszenia

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…