Świąteczny prezent ze strumieńskim akcentem

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu zachęca do zakupu wyjątkowego wydawnictwa, które wprowadzi nas w świąteczny nastrój i wspaniale nada się jako prezent pod choinkę!

„Moc tradycji” to świąteczna płyta Izabeli Kopeć. Najpiękniejsze polskie kolędy w wyjątkowych aranżacjach Tomasza Filipczaka razem z pochodzącą ze Strumienia mezzosopranistką wykonuje chór Szkoły Podstawowej im. Powstańców Śląskich w Strumieniu „Canzonetta” oraz Chór Uniwersytetu Śląskiego Harmonia z Cieszyna. Na płycie usłyszymy również dźwięki fortepianu, harfy oraz kwartetu smyczkowego.

Płytę można zakupić w biurze Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu przy ul. Młyńskiej 14, które jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00. Cena albumu to 35 zł. Emgok oferuję możliwość płatności bezgotówkowych. Wydawnictwo można również zamówić z wysyłką, w tym celu należy skontaktować się z pracownikami strumieńskiego emgok-u.

Szczegóły: www.emgok.pl/kontakt

Moc tradycji, kolędy polskie”

- Izabela Kopeć

- „Canzonetta” - Chór Szkoły Podstawowej im. Powstańców Śląskich w Strumieniu

- Chór Uniwersytetu Śląskiego „Harmonia”

 

1. Wśród nocnej ciszy

2. Dzisiaj w Betlejem

3. Lulajże Jezuniu

4. Przybieżeli do Betlejem

5. Cicha noc

6. Pójdźmy wszyscy do stajenki

7. Gdy śliczna Panna

8. Jezus Malusieńki

9. Oj, Maluśki

10. Bóg się rodzi

11. Kołysanka Marii Panny

Autor

damiano

Administrator portalu www.strumien.com

Najnowsze ogłoszenia

Wakacyjna praca dla uczni

praca-wakacyjna
Miejscowość: Strumień
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…