Koncert Jakuba Skorupy w Strumieniu

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu zaprasza na koncert Jakuba Skorupy, pochodzącego ze Śląska wokalisty, gitarzysty i autora, przez wielu określanego jako wschodząca gwiazda polskiej muzyki...

Koncert odbędzie się w piątek 27 maja o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu (ul. Młyńska 14). Bilety w cenie 35 zł są dostępne w kasie emgoku oraz online na stronie:
https://biletyna.pl/Strumien/Miejsko-Gminny-Osrodek-Kultury

Internauci o albumie Jakuba "Zeszyt pierwszy":
- „Barbórka i Pociągi towarowe zmiotły mnie z planszy, album zdecydowanie spełnił oczekiwania. Brawo! Jestem zachwycony”
- „Fenomenalna płyta, świetna robota”
- „Świetny album, bardzo klimatyczny... dopieszczony... smakuje wybornie! Dzięki!!!”

JAKUB SKORUPA
Nalewał piwo na biesiadach górniczych, handlował samochodami, produkował filmy korporacyjne, a nawet napisał sztukę teatralną „Życie męczy”. W międzyczasie wypowiedzenie z korpo napisał wierszem, żeby tworzyć muzykę. Jak mówi, obserwuje rzeczywistość i opowiada o tym, co widzi i czuje. Okrzyknięty nadzieją roku 2021 po wydaniu debiutanckiego singla „Pociągi towarowe”, utwór zapewnił mu 3. miejsce w plebiscycie Sanki 2021. W lecie 2021 roku wraz z zespołem wystąpił na Scenie 357 na Męskim Graniu w Krakowie. W 2022 roku nakładem Def Jam/Universal ukaże się jego debiutancki album.

Zagra dla nas zespół w składzie:
- Jakub Skorupa - gitara, wokal
- Domi Skoczylas - instrumenty klawiszowe, wokal
- Karol Papała - bas
- Darek Gola - perkusja
- Mateusz Styku Styczeń - realizator dźwięku / kierowca

Kawiarenka emgok będzie czynna na godzinę przed koncertem.

Uwaga, Rodzice! Na czas trwania koncertu nieodpłatnie zapewniamy w naszej sali zabaw profesjonalną opiekę nad Waszymi dziećmi. Kupując bilet, zgłoście nam chęć skorzystania z tej opieki!

emgok w Strumieniu, ul. Młyńska 14, tel. 33 8570 174

Autor

damiano

Administrator portalu www.strumien.com

Najnowsze ogłoszenia

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…