"Odjechana Farsa"

W sobotę 30 września o godzinie 17:00 w Strumieniu odbędzie się spektakl „Odjechana Farsa”. Na deskach sceny sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu staną Piotr Szwedes oraz Monika Mazur.

Aktorski duet wcieli się w aż 10 różnych postaci, które wmieszane zostaną w przezabawne perypetie, rozgrywające się w niewielkim pokoju hotelowym.

Przez przytulny apartament przewija się cała plejada postaci – od znanego autora poradników małżeńskich i jego nieszczęśliwą, znudzoną żonę, przez senatora incognito wraz z kochanką, rozśpiewaną i roztańczoną siostrę zakonną, wścibskiego boya hotelowego, aż po przebiegłą reporterkę miejscowej stacji telewizyjnej. Chyba nie trzeba dodawać, że większość postaci nie ma pojęcia o swoim wzajemnym istnieniu! „Odjechana farsa” Philipa LaZebnika i Kingsleya Day’a to zakręcona teatralna przygoda, która zaskakuje zawrotnym tempem akcji i nieprzewidywalnością zdarzeń. Akrobacje na „zbyt miękkim” łóżku, książki, które turlają się po wykładzinie, telefony, które dzwonią stanowczo za często czy kamerzysta zamknięty w szafie – takie rzeczy tylko w „Odjechanej farsie”!

Zapraszamy do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu, w sobotę 30 września na godzinę 17:00. Bilety w cenie 70 i 80 zł do nabycia w kasie emgoku lub w serwisie biletyna.pl pod adresem https://tinyurl.com/OdjechanaFarsaStrumien

Kawiarenka emgok w holu instytucji będzie czynna na godzinę przed koncertem.

Uwaga, Rodzice!
Na czas trwania spektaklu nieodpłatnie można skorzystać z profesjonalnej opieki nad dziećmi, którą Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury zapewnia w swojej sali zabaw. Chęć skorzystania z opieki należy zgłosić podczas zakupu biletu.

emgok w Strumieniu
ul. Młyńska 14,
tel. 33 8570 174

ODJECHANA FARSA
autorzy: Philip LaZebnik i Kingsley Day
tłumaczenie: Hanna Szczerkowska
reżyseria: Tomasz Dutkiewicz
scenografia: Wojciech Stefaniak

Do udziału w wydarzeniu zapraszają Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu oraz Kompania Teatralna

Autor

damiano

Administrator portalu www.strumien.com

Najnowsze ogłoszenia

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…