Kopyta w Górę! spektakl o mikołajkowo-świątecznej tematyce

Emgok w Strumieniu i Teatr Kultureska z Krakowa serdecznie zapraszają na spektakl o mikołajkowo-świątecznej tematyce

KOPYTA W GÓRĘ!
16 grudnia 2023 (sobota)
godz. 15.00, 17.00
Bilety w cenie 25 zł do nabycia od 2.11.2023 w kasie emgoku lub na www.biletyna.pl

Wszystko już gotowe - Renifer Renia i Renifer Rózia ostrzą kopyta i ćwiczą piruety na nocną podróż z saniami pełnymi prezentów. Choć wszystko działa bezbłędnie, jak za każdym razem - w tym roku renifery czeka niespodzianka. Zapewne o tym nie wiecie, ale raz na tysiąc lat św. Mikołaj pozwala ciągnąć swoje sanie innemu zwierzęciu pociągowemu niż reniferowi. W tym roku do reniferów dołączy nieoczekiwany gość, dzięki któremu na biegunie zrobi się przezabawnie. Jak to się stało, że do zaprzęgu reniferów dołączył... osioł? Widowisko oczaruje młodego widza znakomicie przygotowaną oprawą kostiumowo-scenograficzną. Spektakl pełen jest wyjątkowych efektów scenicznych, takich jak: profesjonalna oprawa świetlna i efekty specjalne! Przedstawienie ma charakter musicalowy - pełne jest autorskich piosenek, śpiewanych przez aktorów na żywo. Zawiera piękne przesłanie dla małych i dużych. W spektaklu pojawi się wyczekiwany św. Mikołaj.

„Kopyta w górę!" to spektakl musicalowy o mikołajkowo-świątecznej tematyce oparty na autorskim scenariuszu. Przedstawienie, dzięki świątecznej oprawie scenicznej (scenografii i kostiumom), magicznej autorskiej muzyce i oryginalnej fabule przeniesie widzów w wyjątkowy świat. Spektakl pokazuje dzieciom, że marzenia się spełniają, a każdy dzień można uczynić świętem. Dzieci będą miały okazję aktywnie uczestniczyć w spektaklu. Staną się uczestnikami rozgrywającej się akcji, dzięki interaktywnemu charakterowi widowiska.

Przedstawienie adresowane jest do dzieci w wieku przedszkolnym i uczniów klas I-IV szkoły podstawowej.

Autor

damiano

Administrator portalu www.strumien.com

Najnowsze ogłoszenia

Wakacyjna praca dla uczni

praca-wakacyjna
Miejscowość: Strumień
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…