Dożynki 2023

Wspólnie z Burmistrz Strumienia Anną Grygierek i Komitetem Organizacyjnym Dożynek Gminnych w Bąkowie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy (także tych najmłodszych), rolników, stowarzyszenia, grupy nieformalne, lokalnych przedsiębiorców do czynnego udziału w KOROWODZIE DOŻYNKOWYM.


Aby czynnie wziąć udział w korowodzie należy koniecznie wpisać się na listę uczestników tworzoną przez sołtysów w poszczególnych sołectwach lub w emgoku (33 8570 174). Dożynki Gminne odbędą się 3 września 2023 roku przy terenie OSP Bąków. Serdecznie zapraszamy!

Ponadto uprzejmie prosimy wszystkich mieszkańców całego Bąkowa, a zwłaszcza ulic znajdujących się na trasie przejazdu korowodu do tworzenia dożynkowych dekoracji podkreślających wyjątkowy charakter tego wydarzenia.

W programie:

    godz. 14.00 – Formowanie się korowodu na ul. Słowiczej
    godz. 15.00 – Przejazd korowodu dożynkowego ulicami Bąkowa (Słowiczą, Główną, Szkolną i Osiedlową)
    godz. 15.20 – Prezentacja korowodu przed trybuną, rozwiązanie korowodu
    godz. 15.50 – Powrót na ul. Słowiczą od ul. Głównej (Organizatorzy bardzo proszą o pozostawienie maszyn w celu zaprezentowania ich publiczności)
    godz. 16.00 – Obrzęd dożynkowy w wykonaniu Zespołu Regionalnego „Strumień”
    godz. 17.00 – Część biesiadno-artystyczna

Więcej w tej kategorii: Wakacyjny Piknik Rodzinny »

Gdzie i kiedy:

  • data:: niedziela, 03 wrzesień 2023
  • miejsce:: OSP Bąków

Autor

damiano

Administrator portalu www.strumien.com

Najnowsze ogłoszenia

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…