Wyniki B klasy w sezonie 2023/2024

niedziela, 19 maj 2024
LKS Pogórze II 2 : 1 LKS Ochaby
16:00
LKS Hażlach II 8 : 0 LKS Strumień II
15:00
sobota, 18 maj 2024
MKS Golasowice 1 : 3 LKS Pogwizdów
16:00
niedziela, 12 maj 2024
LKS Hażlach II 5 : 1 LKS Ochaby
15:00
sobota, 11 maj 2024
MKS Golasowice 3 : 2 LKS Strumień II
16:00
LKS Pogwizdów 1 : 1 LKS Pogórze II
14:30
niedziela, 5 maj 2024
LKS Ochaby 0 : 2 MKS Golasowice
16:00
LKS Strumień II 2 : 1 LKS Pogwizdów
16:00
sobota, 4 maj 2024
LKS Pogórze II 2 : 2 LKS Hażlach II
16:00
środa, 1 maj 2024
LKS Hażlach II 5 : 0 MKS Golasowice
11:00
niedziela, 28 kwiecień 2024
LKS Strumień II 3 : 1 LKS Ochaby
16:00
LKS Pogwizdów 0 : 4 LKS Hażlach II
14:00
sobota, 27 kwiecień 2024
MKS Golasowice 1 : 4 LKS Pogórze II
16:00
niedziela, 21 kwiecień 2024
LKS Ochaby 2 : 2 LKS Pogwizdów
15:00
sobota, 20 kwiecień 2024
LKS Pogórze II 0 : 4 LKS Strumień II
15:00
niedziela, 14 kwiecień 2024
LKS Ochaby 1 : 1 LKS Pogórze II
15:00
LKS Strumień II 0 : 9 LKS Hażlach II
15:00
LKS Pogwizdów 5 : 4 MKS Golasowice
11:00
niedziela, 22 październik 2023
LKS Hażlach II 5 : 0 LKS Ochaby
15:00
LKS Pogwizdów 3 : 4 LKS Pogórze II
15:00
sobota, 21 październik 2023
MKS Golasowice 5 : 0 LKS Strumień II
15:00
niedziela, 15 październik 2023
LKS Strumień II 1 : 7 LKS Pogwizdów
15:00
LKS Pogórze II 3 : 2 LKS Hażlach II
15:00
LKS Ochaby 2 : 2 MKS Golasowice
15:00
niedziela, 8 październik 2023
LKS Strumień II 2 : 2 LKS Ochaby
15:00
LKS Pogwizdów 1 : 4 LKS Hażlach II
15:00
MKS Golasowice 3 : 1 LKS Pogórze II
11:00
niedziela, 1 październik 2023
LKS Pogórze II 12 : 1 LKS Strumień II
16:00
LKS Ochaby 2 : 1 LKS Pogwizdów
16:00
LKS Hażlach II 6 : 1 MKS Golasowice
15:00
niedziela, 24 wrzesień 2023
LKS Ochaby 3 : 0 LKS Pogórze II
16:00
LKS Strumień II 0 : 0 LKS Hażlach II
16:00
LKS Pogwizdów 6 : 2 MKS Golasowice
16:00
niedziela, 17 wrzesień 2023
LKS Pogórze II 4 : 1 LKS Pogwizdów
16:00
LKS Ochaby 3 : 3 LKS Hażlach II
16:00
LKS Strumień II 3 : 0 MKS Golasowice
16:00
środa, 13 wrzesień 2023
LKS Hażlach II 3 : 1 LKS Pogórze II
17:00
niedziela, 10 wrzesień 2023
MKS Golasowice 1 : 1 LKS Ochaby
16:00
LKS Pogwizdów 1 : 3 LKS Strumień II
16:00
niedziela, 3 wrzesień 2023
LKS Ochaby 0 : 3 LKS Strumień II
17:00
LKS Pogórze II 2 : 1 MKS Golasowice
16:00
LKS Hażlach II 3 : 1 LKS Pogwizdów
15:00
niedziela, 27 sierpień 2023
LKS Strumień II 1 : 1 LKS Pogórze II
17:00
LKS Pogwizdów 3 : 3 LKS Ochaby
17:00
sobota, 26 sierpień 2023
MKS Golasowice 4 : 3 LKS Hażlach II
17:00
niedziela, 20 sierpień 2023
LKS Hażlach II 3 : 0 LKS Strumień II
15:00
LKS Pogórze II 3 : 1 LKS Ochaby
11:00
sobota, 19 sierpień 2023
MKS Golasowice 2 : 2 LKS Pogwizdów
17:00

sobota, 25 maj 2024
LKS Strumień II vs LKS Pogórze II
17:00
MKS Golasowice vs LKS Hażlach II
17:00
niedziela, 26 maj 2024
LKS Pogwizdów vs LKS Ochaby
17:00

Najnowsze ogłoszenia

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…