Wyniki klasy okręgowej w sezonie 2023/2024

wtorek, 11 czerwiec 2024
WSS Wisła 0 : 2 UKS Istebna
18:00
niedziela, 9 czerwiec 2024
LKS Ślemień 2 : 2 KKS Zebrzydowice
15:00
LKS Rajcza 1 : 6 CKS Cieszyn
15:00
sobota, 8 czerwiec 2024
LKS Hażlach 2 : 2 LKS Goleszów
17:00
TS Żywiec 0 : 1 KP Skoczów
17:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 1 : 2 LKS Strumień
16:00
LKS Pietrzykowice 6 : 2 GKS Radziechowy - Wieprz
16:00
LKS Drogomyśl 1 : 1 GKS Milówka
15:00
środa, 5 czerwiec 2024
LKS Ślemień 0 : 1 LKS Rajcza
18:00
niedziela, 2 czerwiec 2024
GKS Milówka 3 : 0 LKS Hażlach
16:00
sobota, 1 czerwiec 2024
GKS Radziechowy - Wieprz 2 : 4 LKS Drogomyśl
17:00
CKS Cieszyn 5 : 1 LKS Pietrzykowice
17:00
KP Skoczów 2 : 0 LKS Rajcza
17:00
KKS Zebrzydowice 7 : 1 LKS Węgierska Górka - Żabnica
17:00
LKS Goleszów 3 : 0 WSS Wisła
17:00
UKS Istebna 3 : 0 LKS Ślemień
17:00
LKS Strumień 2 : 2 TS Żywiec
16:00
czwartek, 30 maj 2024
TS Żywiec 2 : 0 KKS Zebrzydowice
17:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 2 : 3 UKS Istebna
16:00
LKS Pietrzykowice 0 : 3 KP Skoczów
16:00
LKS Drogomyśl 0 : 1 LKS Hażlach
15:00
LKS Ślemień 2 : 2 LKS Goleszów
15:00
LKS Rajcza 0 : 2 LKS Strumień
15:00
WSS Wisła 2 : 0 GKS Milówka
11:00
środa, 29 maj 2024
GKS Radziechowy - Wieprz 3 : 1 CKS Cieszyn
18:00
niedziela, 26 maj 2024
LKS Strumień 5 : 1 LKS Pietrzykowice
17:00
KKS Zebrzydowice 5 : 0 LKS Rajcza
11:00
sobota, 25 maj 2024
CKS Cieszyn 0 : 4 LKS Drogomyśl
17:00
KP Skoczów 3 : 1 GKS Radziechowy - Wieprz
17:00
UKS Istebna 2 : 3 TS Żywiec
17:00
LKS Goleszów 1 : 1 LKS Węgierska Górka - Żabnica
16:00
GKS Milówka 2 : 1 LKS Ślemień
16:00
LKS Hażlach 3 : 1 WSS Wisła
11:00
niedziela, 19 maj 2024
LKS Ślemień 4 : 1 LKS Hażlach
18:00
LKS Rajcza 2 : 3 UKS Istebna
15:00
sobota, 18 maj 2024
TS Żywiec 9 : 3 LKS Goleszów
17:00
GKS Radziechowy - Wieprz 4 : 3 LKS Strumień
17:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 1 : 3 GKS Milówka
16:00
LKS Pietrzykowice 6 : 1 KKS Zebrzydowice
16:00
CKS Cieszyn 1 : 2 KP Skoczów
16:00
LKS Drogomyśl 2 : 1 WSS Wisła
15:00
niedziela, 12 maj 2024
KKS Zebrzydowice 1 : 2 GKS Radziechowy - Wieprz
11:00
sobota, 11 maj 2024
KP Skoczów 1 : 1 LKS Drogomyśl
16:00
LKS Strumień 3 : 3 CKS Cieszyn
16:00
UKS Istebna 2 : 0 LKS Pietrzykowice
16:00
GKS Milówka 0 : 1 TS Żywiec
16:00
LKS Hażlach 5 : 0 LKS Węgierska Górka - Żabnica
16:00
WSS Wisła 3 : 2 LKS Ślemień
16:00
LKS Goleszów 2 : 5 LKS Rajcza
14:00
niedziela, 5 maj 2024
LKS Rajcza 1 : 2 GKS Milówka
15:00
sobota, 4 maj 2024
TS Żywiec 3 : 1 LKS Hażlach
17:00
GKS Radziechowy - Wieprz 0 : 2 UKS Istebna
17:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 2 : 3 WSS Wisła
16:00
LKS Goleszów 3 : 5 LKS Pietrzykowice
16:00
CKS Cieszyn 10 : 1 KKS Zebrzydowice
16:00
KP Skoczów 2 : 0 LKS Strumień
16:00
LKS Drogomyśl 4 : 0 LKS Ślemień
15:00
środa, 1 maj 2024
LKS Strumień 1 : 0 LKS Drogomyśl
16:00
UKS Istebna 3 : 2 CKS Cieszyn
16:00
LKS Goleszów 1 : 1 GKS Radziechowy - Wieprz
16:00
GKS Milówka 1 : 0 LKS Pietrzykowice
16:00
LKS Hażlach 4 : 1 LKS Rajcza
16:00
WSS Wisła 3 : 0 TS Żywiec
16:00
LKS Ślemień 5 : 2 LKS Węgierska Górka - Żabnica
15:00
wtorek, 30 kwiecień 2024
KKS Zebrzydowice 0 : 3 KP Skoczów
17:30
niedziela, 28 kwiecień 2024
LKS Rajcza 4 : 2 WSS Wisła
15:00
sobota, 27 kwiecień 2024
TS Żywiec 4 : 1 LKS Ślemień
17:00
LKS Pietrzykowice 0 : 0 LKS Hażlach
16:00
CKS Cieszyn 2 : 0 LKS Goleszów
16:00
LKS Strumień 4 : 0 KKS Zebrzydowice
16:00
LKS Drogomyśl 4 : 1 LKS Węgierska Górka - Żabnica
15:00
KP Skoczów 4 : 0 UKS Istebna
14:00
GKS Radziechowy - Wieprz 2 : 2 GKS Milówka
12:00
sobota, 20 kwiecień 2024
GKS Milówka 1 : 4 CKS Cieszyn
16:00
KKS Zebrzydowice 1 : 5 LKS Drogomyśl
15:00
UKS Istebna 3 : 3 LKS Strumień
15:00
LKS Goleszów 0 : 5 KP Skoczów
15:00
LKS Hażlach 2 : 2 GKS Radziechowy - Wieprz
15:00
WSS Wisła 0 : 4 LKS Pietrzykowice
15:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 0 : 3 TS Żywiec
15:00
niedziela, 14 kwiecień 2024
LKS Rajcza 7 : 1 LKS Węgierska Górka - Żabnica
15:00
sobota, 13 kwiecień 2024
LKS Drogomyśl 3 : 1 TS Żywiec
15:00
LKS Pietrzykowice 1 : 0 LKS Ślemień
15:00
CKS Cieszyn 2 : 0 LKS Hażlach
15:00
KP Skoczów 3 : 0 GKS Milówka
15:00
LKS Strumień 5 : 1 LKS Goleszów
15:00
KKS Zebrzydowice 2 : 2 UKS Istebna
15:00
GKS Radziechowy - Wieprz 3 : 3 WSS Wisła
11:00
niedziela, 7 kwiecień 2024
LKS Ślemień 0 : 5 GKS Radziechowy - Wieprz
15:00
sobota, 6 kwiecień 2024
GKS Milówka 1 : 0 LKS Strumień
16:00
LKS Goleszów 1 : 2 KKS Zebrzydowice
15:00
LKS Hażlach 2 : 6 KP Skoczów
15:00
WSS Wisła 4 : 3 CKS Cieszyn
15:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 0 : 1 LKS Pietrzykowice
15:00
TS Żywiec 1 : 0 LKS Rajcza
15:00
UKS Istebna 0 : 3 LKS Drogomyśl
13:00
sobota, 30 marzec 2024
LKS Drogomyśl 3 : 0 LKS Rajcza
14:00
LKS Pietrzykowice 0 : 5 TS Żywiec
14:00
GKS Radziechowy - Wieprz 0 : 0 LKS Węgierska Górka - Żabnica
14:00
CKS Cieszyn 2 : 2 LKS Ślemień
14:00
KP Skoczów 3 : 0 WSS Wisła
14:00
LKS Strumień 3 : 0 LKS Hażlach
14:00
KKS Zebrzydowice 2 : 2 GKS Milówka
14:00
UKS Istebna 5 : 0 LKS Goleszów
14:00
sobota, 23 marzec 2024
KP Skoczów 2 : 2 KKS Zebrzydowice
12:00
sobota, 18 listopad 2023
KKS Zebrzydowice 2 : 1 LKS Ślemień
13:00
niedziela, 12 listopad 2023
KP Skoczów 1 : 0 LKS Ślemień
11:00
sobota, 11 listopad 2023
LKS Goleszów 1 : 9 LKS Drogomyśl
14:00
UKS Istebna 3 : 3 GKS Milówka
14:00
KKS Zebrzydowice 3 : 2 LKS Hażlach
14:00
CKS Cieszyn 11 : 0 LKS Węgierska Górka - Żabnica
14:00
GKS Radziechowy - Wieprz 3 : 6 TS Żywiec
14:00
LKS Pietrzykowice 3 : 1 LKS Rajcza
14:00
LKS Strumień 3 : 1 WSS Wisła
11:00
niedziela, 5 listopad 2023
LKS Rajcza 0 : 0 GKS Radziechowy - Wieprz
14:00
LKS Ślemień 2 : 2 LKS Strumień
14:00
sobota, 4 listopad 2023
LKS Drogomyśl 3 : 2 LKS Pietrzykowice
14:00
TS Żywiec 1 : 3 CKS Cieszyn
14:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 2 : 3 KP Skoczów
14:00
WSS Wisła 0 : 2 KKS Zebrzydowice
14:00
LKS Hażlach 2 : 2 UKS Istebna
14:00
GKS Milówka 7 : 0 LKS Goleszów
14:00
sobota, 28 październik 2023
GKS Milówka 1 : 1 LKS Drogomyśl
15:00
LKS Goleszów 0 : 2 LKS Hażlach
15:00
UKS Istebna 2 : 1 WSS Wisła
15:00
KP Skoczów 1 : 1 TS Żywiec
15:00
CKS Cieszyn 6 : 0 LKS Rajcza
15:00
GKS Radziechowy - Wieprz 4 : 1 LKS Pietrzykowice
15:00
LKS Strumień 7 : 2 LKS Węgierska Górka - Żabnica
13:00
niedziela, 22 październik 2023
LKS Rajcza 0 : 4 KP Skoczów
15:00
TS Żywiec 7 : 2 LKS Strumień
15:00
LKS Ślemień 3 : 1 UKS Istebna
15:00
sobota, 21 październik 2023
LKS Drogomyśl 2 : 1 GKS Radziechowy - Wieprz
15:00
LKS Pietrzykowice 2 : 5 CKS Cieszyn
15:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 3 : 2 KKS Zebrzydowice
15:00
LKS Hażlach 1 : 4 GKS Milówka
15:00
WSS Wisła 4 : 3 LKS Goleszów
11:00
sobota, 14 październik 2023
LKS Hażlach 2 : 4 LKS Drogomyśl
15:00
GKS Milówka 2 : 0 WSS Wisła
15:00
LKS Goleszów 1 : 2 LKS Ślemień
15:00
LKS Strumień 3 : 0 LKS Rajcza
15:00
KP Skoczów 1 : 1 LKS Pietrzykowice
15:00
CKS Cieszyn 3 : 2 GKS Radziechowy - Wieprz
15:00
UKS Istebna 6 : 0 LKS Węgierska Górka - Żabnica
14:00
KKS Zebrzydowice 0 : 1 TS Żywiec
12:00
środa, 11 październik 2023
LKS Pietrzykowice 3 : 0 UKS Istebna
16:15
LKS Ślemień 1 : 1 WSS Wisła
16:15
niedziela, 8 październik 2023
LKS Rajcza 1 : 0 KKS Zebrzydowice
15:00
TS Żywiec 4 : 1 UKS Istebna
15:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 3 : 1 LKS Goleszów
15:00
LKS Ślemień 0 : 5 GKS Milówka
15:00
sobota, 7 październik 2023
LKS Drogomyśl 5 : 0 CKS Cieszyn
15:00
GKS Radziechowy - Wieprz 1 : 0 KP Skoczów
15:00
LKS Pietrzykowice 2 : 3 LKS Strumień
15:00
WSS Wisła 3 : 0 LKS Hażlach
15:00
niedziela, 1 październik 2023
GKS Milówka 2 : 1 LKS Węgierska Górka - Żabnica
11:00
sobota, 30 wrzesień 2023
WSS Wisła 2 : 1 LKS Drogomyśl
16:00
LKS Hażlach 3 : 1 LKS Ślemień
16:00
LKS Goleszów 0 : 3 TS Żywiec
16:00
UKS Istebna 7 : 0 LKS Rajcza
16:00
KKS Zebrzydowice 2 : 2 LKS Pietrzykowice
16:00
LKS Strumień 5 : 4 GKS Radziechowy - Wieprz
16:00
KP Skoczów 3 : 1 CKS Cieszyn
16:00
środa, 27 wrzesień 2023
KKS Zebrzydowice 2 : 4 CKS Cieszyn
16:45
niedziela, 24 wrzesień 2023
LKS Rajcza 2 : 2 LKS Goleszów
15:00
sobota, 23 wrzesień 2023
CKS Cieszyn 1 : 0 LKS Strumień
16:00
TS Żywiec 0 : 2 GKS Milówka
16:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 3 : 4 LKS Hażlach
16:00
GKS Radziechowy - Wieprz 2 : 3 KKS Zebrzydowice
11:00
środa, 20 wrzesień 2023
LKS Pietrzykowice 1 : 1 WSS Wisła
16:45
niedziela, 17 wrzesień 2023
LKS Ślemień 0 : 6 LKS Drogomyśl
15:00
GKS Milówka 1 : 1 LKS Rajcza
11:00
sobota, 16 wrzesień 2023
WSS Wisła 3 : 4 LKS Węgierska Górka - Żabnica
16:00
LKS Hażlach 2 : 3 TS Żywiec
16:00
LKS Pietrzykowice 1 : 0 LKS Goleszów
16:00
UKS Istebna 1 : 3 GKS Radziechowy - Wieprz
16:00
LKS Strumień 2 : 0 KP Skoczów
16:00
środa, 13 wrzesień 2023
LKS Rajcza 1 : 1 TS Żywiec
17:00
niedziela, 10 wrzesień 2023
LKS Rajcza 1 : 3 LKS Hażlach
15:00
sobota, 9 wrzesień 2023
LKS Drogomyśl 2 : 2 LKS Strumień
16:00
CKS Cieszyn 3 : 0 UKS Istebna
16:00
GKS Radziechowy - Wieprz 7 : 0 LKS Goleszów
16:00
TS Żywiec 5 : 2 WSS Wisła
16:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 5 : 1 LKS Ślemień
16:00
czwartek, 7 wrzesień 2023
LKS Pietrzykowice 2 : 2 GKS Milówka
17:30
niedziela, 3 wrzesień 2023
LKS Ślemień 2 : 4 TS Żywiec
17:00
UKS Istebna 0 : 4 KP Skoczów
17:00
GKS Milówka 2 : 1 GKS Radziechowy - Wieprz
11:00
sobota, 2 wrzesień 2023
WSS Wisła 3 : 2 LKS Rajcza
17:00
LKS Hażlach 1 : 2 LKS Pietrzykowice
17:00
LKS Goleszów 1 : 3 CKS Cieszyn
17:00
KKS Zebrzydowice 4 : 0 LKS Strumień
17:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 1 : 2 LKS Drogomyśl
16:00
niedziela, 27 sierpień 2023
LKS Rajcza 1 : 4 LKS Ślemień
15:00
sobota, 26 sierpień 2023
LKS Drogomyśl 4 : 1 KKS Zebrzydowice
17:00
KP Skoczów 10 : 1 LKS Goleszów
17:00
CKS Cieszyn 5 : 1 GKS Milówka
17:00
GKS Radziechowy - Wieprz 4 : 2 LKS Hażlach
17:00
TS Żywiec 5 : 1 LKS Węgierska Górka - Żabnica
17:00
LKS Strumień 2 : 1 UKS Istebna
16:00
środa, 23 sierpień 2023
LKS Drogomyśl 4 : 2 KP Skoczów
17:30
niedziela, 20 sierpień 2023
LKS Ślemień 0 : 2 LKS Pietrzykowice
15:00
sobota, 19 sierpień 2023
TS Żywiec 2 : 2 LKS Drogomyśl
17:00
WSS Wisła 2 : 2 GKS Radziechowy - Wieprz
17:00
GKS Milówka 2 : 0 KP Skoczów
17:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 2 : 3 LKS Rajcza
16:00
LKS Goleszów 2 : 4 LKS Strumień
16:00
LKS Hażlach 5 : 4 CKS Cieszyn
15:00
UKS Istebna 0 : 0 KKS Zebrzydowice
15:00
wtorek, 15 sierpień 2023
KKS Zebrzydowice 5 : 0 LKS Goleszów
17:00
KP Skoczów 4 : 0 LKS Hażlach
17:00
CKS Cieszyn 4 : 2 WSS Wisła
17:00
GKS Radziechowy - Wieprz 1 : 1 LKS Ślemień
17:00
LKS Strumień 1 : 1 GKS Milówka
16:00
LKS Pietrzykowice 2 : 0 LKS Węgierska Górka - Żabnica
16:00
LKS Drogomyśl 2 : 1 UKS Istebna
15:00
niedziela, 13 sierpień 2023
LKS Ślemień 4 : 2 CKS Cieszyn
15:00
sobota, 12 sierpień 2023
TS Żywiec 0 : 2 LKS Pietrzykowice
17:00
WSS Wisła 0 : 0 KP Skoczów
17:00
LKS Hażlach 2 : 1 LKS Strumień
17:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 3 : 8 GKS Radziechowy - Wieprz
16:00
LKS Goleszów 3 : 5 UKS Istebna
16:00
GKS Milówka 3 : 1 KKS Zebrzydowice
15:00
LKS Rajcza 0 : 2 LKS Drogomyśl
14:00

sobota, 15 czerwiec 2024
LKS Pietrzykowice vs LKS Drogomyśl
15:00
LKS Strumień vs LKS Ślemień
16:00
LKS Goleszów vs GKS Milówka
16:00
GKS Radziechowy - Wieprz vs LKS Rajcza
17:00
CKS Cieszyn vs TS Żywiec
17:00
KP Skoczów vs LKS Węgierska Górka - Żabnica
17:00
UKS Istebna vs LKS Hażlach
17:00
niedziela, 16 czerwiec 2024
KKS Zebrzydowice vs WSS Wisła
11:00
czwartek, 20 czerwiec 2024
WSS Wisła vs LKS Strumień
18:00
piątek, 21 czerwiec 2024
LKS Ślemień vs KP Skoczów
18:00
sobota, 22 czerwiec 2024
LKS Drogomyśl vs LKS Goleszów
15:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica vs CKS Cieszyn
15:00
LKS Rajcza vs LKS Pietrzykowice
16:00
TS Żywiec vs GKS Radziechowy - Wieprz
17:00
niedziela, 23 czerwiec 2024
GKS Milówka vs UKS Istebna
16:00
LKS Hażlach vs KKS Zebrzydowice
17:00

Najnowsze ogłoszenia

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…