Wyniki rozgrywek III ligi juniorów (sezon 2020/2021)

Tabela III ligi - juniorzy

Poz. Zespół / Drużyna M Pkt B+ B-
1. CKS Cieszyn j. 18 51 111 12
2. LKS Drogomyśl j. 18 40 62 26
3. LKS Pogórze j. 18 33 46 32
4. LKS Brenna j. 18 30 65 35
5. LKS Ochaby j. 18 23 30 43
6. LKS Pogwizdów j. 18 22 28 65
7. LKS Pruchna j. 18 21 40 41
8. RKS Chybie j. 18 17 22 47
9. LKS Strumień j. 18 17 14 45
10. WSS Wisła j. 18 4 8 80

 

Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień

  • Gawron Kacper (2)
  • Piwko Kacper (1)
  • Jakubczak Paweł (1)
  • Szoska Jakub (1)
  • Dzięgielowski Tymoteusz(1)

 

sobota, 5 czerwiec 2021
LKS Pogwizdów j. 0 : 4 LKS Brenna j.
11:00
LKS Pruchna j. 6 : 0 LKS Strumień j.
11:00
LKS Drogomyśl j. 2 : 0 LKS Ochaby j.
11:00
CKS Cieszyn j. 5 : 1 LKS Pogórze j.
11:00
WSS Wisła j. 0 : 3 RKS Chybie j.
11:00
niedziela, 30 maj 2021
LKS Brenna j. 5 : 1 LKS Pruchna j.
17:00
sobota, 29 maj 2021
RKS Chybie j. 5 : 1 LKS Pogwizdów j.
11:00
LKS Pogórze j. 3 : 0 WSS Wisła j.
11:00
LKS Ochaby j. 0 : 4 CKS Cieszyn j.
11:00
LKS Strumień j. 0 : 3 LKS Drogomyśl j.
11:00
wtorek, 25 maj 2021
LKS Strumień j. 1 : 0 LKS Pogwizdów j.
17:30
LKS Brenna j. 4 : 2 LKS Ochaby j.
17:30
LKS Pruchna j. 3 : 7 LKS Pogórze j.
17:30
LKS Drogomyśl j. 7 : 0 RKS Chybie j.
17:30
CKS Cieszyn j. 3 : 0 WSS Wisła j.
17:30
sobota, 22 maj 2021
LKS Pogwizdów j. 1 : 2 LKS Pruchna j.
12:00
WSS Wisła j. 0 : 3 LKS Ochaby j.
12:00
LKS Drogomyśl j. 1 : 0 LKS Brenna j.
11:00
CKS Cieszyn j. 7 : 0 LKS Strumień j.
11:00
RKS Chybie j. 1 : 4 LKS Pogórze j.
11:00
niedziela, 16 maj 2021
LKS Brenna j. 1 : 3 CKS Cieszyn j.
16:00
sobota, 15 maj 2021
LKS Pogórze j. 0 : 1 LKS Pogwizdów j.
11:00
LKS Ochaby j. 4 : 2 RKS Chybie j.
11:00
LKS Strumień j. 3 : 0 WSS Wisła j.
11:00
LKS Pruchna j. 1 : 2 LKS Drogomyśl j.
11:00
niedziela, 9 maj 2021
WSS Wisła j. 0 : 3 LKS Brenna j.
11:00
sobota, 8 maj 2021
LKS Pogwizdów j. 0 : 6 LKS Drogomyśl j.
12:00
CKS Cieszyn j. 3 : 0 LKS Pruchna j.
11:00
RKS Chybie j. 0 : 1 LKS Strumień j.
11:00
LKS Pogórze j. 2 : 2 LKS Ochaby j.
11:00
wtorek, 4 maj 2021
RKS Chybie j. 1 : 1 LKS Pruchna j.
17:45
niedziela, 2 maj 2021
LKS Brenna j. 4 : 2 RKS Chybie j.
16:00
sobota, 1 maj 2021
LKS Ochaby j. 3 : 0 LKS Pogwizdów j.
11:00
LKS Strumień j. 2 : 2 LKS Pogórze j.
11:00
LKS Pruchna j. 3 : 0 WSS Wisła j.
11:00
LKS Drogomyśl j. 0 : 7 CKS Cieszyn j.
11:00
wtorek, 27 kwiecień 2021
RKS Chybie j. 0 : 7 CKS Cieszyn j.
17:30
LKS Pogórze j. 2 : 1 LKS Drogomyśl j.
17:30
LKS Ochaby j. 1 : 3 LKS Pruchna j.
17:30
LKS Strumień j. 1 : 5 LKS Brenna j.
17:30
LKS Pogwizdów j. 3 : 0 WSS Wisła j.
17:30
niedziela, 25 kwiecień 2021
WSS Wisła j. 0 : 3 LKS Drogomyśl j.
11:00
sobota, 24 kwiecień 2021
LKS Pogwizdów j. 3 : 8 CKS Cieszyn j.
12:00
LKS Pogórze j. 1 : 4 LKS Brenna j.
11:00
LKS Ochaby j. 2 : 0 LKS Strumień j.
11:00
środa, 11 listopad 2020
LKS Pogwizdów j. 1 : 1 RKS Chybie j.
11:00
niedziela, 8 listopad 2020
WSS Wisła j. 1 : 5 LKS Pogórze j.
11:00
sobota, 7 listopad 2020
CKS Cieszyn j. 12 : 1 LKS Ochaby j.
11:00
sobota, 31 październik 2020
LKS Pruchna j. 1 : 7 LKS Brenna j.
11:00
LKS Drogomyśl j. 3 : 0 LKS Strumień j.
10:00
niedziela, 25 październik 2020
LKS Strumień j. 0 : 1 LKS Pruchna j.
14:00
RKS Chybie j. 0 : 2 WSS Wisła j.
14:00
LKS Brenna j. 15 : 1 LKS Pogwizdów j.
14:00
sobota, 24 październik 2020
LKS Pogórze j. 3 : 2 CKS Cieszyn j.
11:00
LKS Ochaby j. 1 : 2 LKS Drogomyśl j.
10:00
środa, 21 październik 2020
LKS Strumień j. 1 : 1 RKS Chybie j.
15:45
sobota, 10 październik 2020
LKS Pruchna j. 1 : 3 LKS Pogwizdów j.
11:00
LKS Brenna j. 4 : 3 LKS Drogomyśl j.
11:00
LKS Strumień j. 1 : 8 CKS Cieszyn j.
11:00
LKS Pogórze j. 1 : 1 RKS Chybie j.
11:00
LKS Ochaby j. 2 : 2 WSS Wisła j.
10:30
niedziela, 4 październik 2020
WSS Wisła j. 1 : 2 LKS Strumień j.
11:00
sobota, 3 październik 2020
LKS Pogwizdów j. 3 : 2 LKS Pogórze j.
12:00
CKS Cieszyn j. 9 : 0 LKS Brenna j.
11:00
LKS Drogomyśl j. 3 : 3 LKS Pruchna j.
11:00
RKS Chybie j. 2 : 1 LKS Ochaby j.
09:15
niedziela, 27 wrzesień 2020
LKS Brenna j. 7 : 2 WSS Wisła j.
16:00
LKS Drogomyśl j. 4 : 0 LKS Pogwizdów j.
12:00
sobota, 26 wrzesień 2020
LKS Pruchna j. 0 : 3 CKS Cieszyn j.
11:00
LKS Ochaby j. 1 : 4 LKS Pogórze j.
10:00
niedziela, 20 wrzesień 2020
WSS Wisła j. 0 : 11 LKS Pruchna j.
11:00
sobota, 19 wrzesień 2020
LKS Pogwizdów j. 1 : 0 LKS Ochaby j.
12:00
CKS Cieszyn j. 5 : 2 LKS Drogomyśl j.
11:00
RKS Chybie j. 1 : 0 LKS Brenna j.
11:00
LKS Pogórze j. 2 : 0 LKS Strumień j.
11:00
sobota, 12 wrzesień 2020
LKS Brenna j. 0 : 2 LKS Pogórze j.
15:00
CKS Cieszyn j. 13 : 0 LKS Pogwizdów j.
11:00
LKS Drogomyśl j. 10 : 0 WSS Wisła j.
11:00
LKS Pruchna j. 1 : 1 RKS Chybie j.
11:00
LKS Strumień j. 1 : 2 LKS Ochaby j.
11:00
niedziela, 6 wrzesień 2020
WSS Wisła j. 0 : 8 CKS Cieszyn j.
11:00
sobota, 5 wrzesień 2020
LKS Pogwizdów j. 2 : 0 LKS Strumień j.
12:00
LKS Pogórze j. 3 : 2 LKS Pruchna j.
11:00
RKS Chybie j. 1 : 7 LKS Drogomyśl j.
11:00
LKS Ochaby j. 4 : 2 LKS Brenna j.
10:00
niedziela, 30 sierpień 2020
LKS Brenna j. 0 : 1 LKS Strumień j.
16:00
WSS Wisła j. 0 : 8 LKS Pogwizdów j.
11:00
sobota, 29 sierpień 2020
CKS Cieszyn j. 4 : 0 RKS Chybie j.
11:00
LKS Drogomyśl j. 3 : 2 LKS Pogórze j.
11:00
LKS Pruchna j. 0 : 1 LKS Ochaby j.
11:00

Najnowsze ogłoszenia

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…