Wyniki rozgrywek III ligi juniorów (sezon 2021/2022)


Tabela III ligi - juniorzy

Poz. Zespół / Drużyna M Pkt B+ B-
1. KKS Zebrzydowice II j. 16 46 112 9
2. LKS Drogomyśl j. 16 37 98 11
3. LKS Brenna j. 16 36 61 32
4. LKS Pruchna j. 16 28 64 37
5. RKS Chybie j. 16 21 40 54
6. LKS Goleszów j. 16 18 45 72
7. LKS Pogórze j. 16 12 20 65
8. LKS Strumień j. 16 6 13 83
9. LKS Ochaby j. 16 6 14 104

 


Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień

  • Gawron Kacper (5)
  • Wojciech Dorian (2)
  • JSkalski Klaudiusz (1)
  • Michalik Jakub (1)
  • Staroń Dawid (1)

 

 

niedziela, 12 czerwiec 2022
LKS Brenna j. 0 : 0 LKS Goleszów j.
16:00
sobota, 11 czerwiec 2022
LKS Pogórze j. 3 : 1 RKS Chybie j.
11:00
KKS Zebrzydowice II j. 3 : 0 LKS Ochaby j.
11:00
środa, 8 czerwiec 2022
LKS Strumień j. 0 : 4 LKS Pruchna j.
18:30
sobota, 4 czerwiec 2022
LKS Pruchna j. 0 : 3 LKS Drogomyśl j.
11:00
LKS Ochaby j. 1 : 3 LKS Strumień j.
11:00
RKS Chybie j. 0 : 7 KKS Zebrzydowice II j.
11:00
LKS Goleszów j. 5 : 1 LKS Pogórze j.
11:00
niedziela, 29 maj 2022
LKS Brenna j. 7 : 1 LKS Pruchna j.
16:00
sobota, 28 maj 2022
LKS Pogórze j. 1 : 10 KKS Zebrzydowice II j.
11:00
LKS Strumień j. 0 : 3 RKS Chybie j.
11:00
LKS Drogomyśl j. 28 : 2 LKS Ochaby j.
11:00
sobota, 21 maj 2022
LKS Pruchna j. 8 : 0 LKS Goleszów j.
11:00
LKS Ochaby j. 0 : 3 LKS Brenna j.
11:00
RKS Chybie j. 1 : 1 LKS Drogomyśl j.
11:00
KKS Zebrzydowice II j. 11 : 0 LKS Strumień j.
11:00
niedziela, 15 maj 2022
LKS Brenna j. 4 : 3 RKS Chybie j.
16:00
sobota, 14 maj 2022
LKS Goleszów j. 18 : 1 LKS Ochaby j.
12:00
LKS Pogórze j. 1 : 2 LKS Strumień j.
11:00
LKS Drogomyśl j. 1 : 2 KKS Zebrzydowice II j.
11:00
sobota, 7 maj 2022
LKS Pruchna j. 4 : 2 LKS Pogórze j.
11:00
RKS Chybie j. 3 : 2 LKS Goleszów j.
11:00
KKS Zebrzydowice II j. 2 : 0 LKS Brenna j.
11:00
LKS Strumień j. 1 : 5 LKS Drogomyśl j.
11:00
niedziela, 1 maj 2022
LKS Brenna j. 5 : 1 LKS Strumień j.
16:00
sobota, 30 kwiecień 2022
LKS Goleszów j. 0 : 11 KKS Zebrzydowice II j.
12:00
LKS Pogórze j. 0 : 6 LKS Drogomyśl j.
11:00
LKS Pruchna j. 19 : 1 LKS Ochaby j.
11:00
sobota, 23 kwiecień 2022
LKS Ochaby j. 1 : 3 LKS Pogórze j.
11:00
RKS Chybie j. 1 : 1 LKS Pruchna j.
11:00
LKS Strumień j. 1 : 2 LKS Goleszów j.
11:00
LKS Drogomyśl j. 1 : 2 LKS Brenna j.
11:00
wtorek, 19 kwiecień 2022
LKS Pogórze j. 0 : 7 LKS Brenna j.
16:30
LKS Goleszów j. 0 : 7 LKS Drogomyśl j.
16:30
LKS Pruchna j. 0 : 9 KKS Zebrzydowice II j.
16:30
LKS Ochaby j. 0 : 8 RKS Chybie j.
16:30
niedziela, 24 październik 2021
RKS Chybie j. 3 : 1 LKS Pogórze j.
11:00
sobota, 23 październik 2021
LKS Pruchna j. 9 : 0 LKS Strumień j.
14:00
LKS Goleszów j. 4 : 4 LKS Brenna j.
12:00
LKS Ochaby j. 1 : 5 KKS Zebrzydowice II j.
11:00
niedziela, 17 październik 2021
KKS Zebrzydowice II j. 14 : 0 RKS Chybie j.
11:00
sobota, 16 październik 2021
LKS Pogórze j. 1 : 3 LKS Goleszów j.
11:00
LKS Drogomyśl j. 3 : 0 LKS Pruchna j.
11:00
LKS Strumień j. 0 : 1 LKS Ochaby j.
11:00
niedziela, 10 październik 2021
KKS Zebrzydowice II j. 8 : 0 LKS Pogórze j.
11:00
sobota, 9 październik 2021
RKS Chybie j. 7 : 1 LKS Strumień j.
11:00
LKS Ochaby j. 1 : 2 LKS Drogomyśl j.
11:00
LKS Pruchna j. 1 : 5 LKS Brenna j.
11:00
niedziela, 3 październik 2021
LKS Brenna j. 4 : 2 LKS Ochaby j.
15:00
sobota, 2 październik 2021
LKS Goleszów j. 1 : 4 LKS Pruchna j.
12:00
LKS Drogomyśl j. 7 : 0 RKS Chybie j.
11:00
LKS Strumień j. 0 : 8 KKS Zebrzydowice II j.
11:00
niedziela, 26 wrzesień 2021
KKS Zebrzydowice II j. 2 : 1 LKS Drogomyśl j.
11:00
sobota, 25 wrzesień 2021
LKS Strumień j. 1 : 3 LKS Pogórze j.
11:00
RKS Chybie j. 2 : 6 LKS Brenna j.
11:00
LKS Ochaby j. 1 : 0 LKS Goleszów j.
11:00
czwartek, 23 wrzesień 2021
LKS Brenna j. 4 : 4 KKS Zebrzydowice II j.
17:30
sobota, 18 wrzesień 2021
LKS Goleszów j. 3 : 3 RKS Chybie j.
12:00
LKS Pogórze j. 0 : 5 LKS Pruchna j.
11:00
LKS Drogomyśl j. 9 : 0 LKS Strumień j.
11:00
niedziela, 12 wrzesień 2021
KKS Zebrzydowice II j. 14 : 0 LKS Goleszów j.
12:00
sobota, 11 wrzesień 2021
LKS Drogomyśl j. 5 : 0 LKS Pogórze j.
11:00
LKS Strumień j. 1 : 7 LKS Brenna j.
11:00
LKS Ochaby j. 1 : 3 LKS Pruchna j.
11:00
środa, 8 wrzesień 2021
LKS Brenna j. 3 : 2 LKS Pogórze j.
18:00
sobota, 4 wrzesień 2021
LKS Pogórze j. 2 : 1 LKS Ochaby j.
11:00
LKS Pruchna j. 4 : 2 RKS Chybie j.
11:00
LKS Goleszów j. 7 : 2 LKS Strumień j.
11:00
wtorek, 31 sierpień 2021
LKS Brenna j. 0 : 8 LKS Drogomyśl j.
17:45
niedziela, 29 sierpień 2021
KKS Zebrzydowice II j. 2 : 1 LKS Pruchna j.
11:00
RKS Chybie j. 3 : 0 LKS Ochaby j.
11:00
sobota, 28 sierpień 2021
LKS Drogomyśl j. 11 : 0 LKS Goleszów j.
11:00

Najnowsze ogłoszenia

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…