Wypadek w Drogomyślu

Dziś w nocy o godz. 1.30 na granicy Drogomyśla i Ochab. Jadący „Wiślanką” w kierunku Katowic golf wywrócił się na jezdni.

Kierujący samochodem został przetransportowany helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala , pozostali trzej uczestnicy zostali przewiezieni do szpitala karetkami pogotowia. Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że 21-letni kierowca golfa, mieszkaniec Rybnika, najprawdopodobniej chcąc uniknąć zderzenia z psem wykonał manewr, który oprowadził do wywrócenia pojazdu.

W trakcie świątecznego weekendu zatrzymano również dwóch nietrzeźwych kierowców oraz jednego, który kierował samochodem pod wpływem alkoholu. Pierwszego zatrzymała cieszyńska drogówka już w piątek, na ul. Bielskiej w Mnichu. 30-latek z naszego powiatu miał 0,7 promila alkoholu we krwi. Następny nietrzeźwy kierowca  został zatrzymany w sobotę przez policjantów ze Strumienia- wpadł również w Mnichu, ale na ul. Cieszyńskiej. 29-latek miał 3 promile. Z kolei w poniedziałek funkcjonariusze drogówki w Chybiu na ul. Bielskiej zatrzymali do kontroli kierującego motorowerem 62-latka, który był trzeźwy, ale kierować nie mógł, ponieważ miał orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów.

Źródło: www.cieszyn.slaska.policja.gov.pl

Autor

damiano

Administrator portalu www.strumien.com

Najnowsze ogłoszenia

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…