Anna Grygierek Samorządowcem Podbeskidzia

Burmistrz Strumienia Anna Grygierek otrzymała nagrodę im. Marty Garapich Samorządowiec Podbeskidzia 2019 r., które przyznaje bielskie stowarzyszenie Niezależni.BB. Wyróżnienie zostało wręczone w środę (29 maja) podczas gali w bielskiej Wyższej Szkole Finansów i Prawa.

Oprócz zwyciężczyni do nagrody nominowani byli również: szefowa Rady Osiedla Straconka w Bielsku-Białej Józefa Wawak, wójt Bestwiny Artur Beniowski, radny gminy Świnna Włodzimierz Piątek oraz burmistrz Andrychowa Tomasz Żak.

- Aby samorządowcy i społecznicy byli skuteczni, potrzebne jest porozumienie. Nie ukrywajmy: w naszej pracy jesteśmy jednym z trybików. Żeby działać wspólnie, myśleć o regionie, to trzeba budować relacje nie tylko u siebie w gminie, ale i poza nią. My, samorządowcy, wspieramy się. Wspólnie działamy w wielu przedsięwzięciach nie tylko gminnych, ale i powiatowych, czy wojewódzkich – powiedziała Burmistrz Strumienia odbierając wyróżnienie.

Wyboru laureata dokonuje kapituła złożona z osób z doświadczeniem w pracy publicznej w skład której weszli: Andrzej Sikora (były poseł OKP i ostatni wojewoda bielski), Zbigniew Leraczyk (były poseł i prezydent Bielska-Białej), Mirosław Styczeń (były poseł i wojewoda bielski), Radosław Ostałkiewicz (wójt Jaworza, laureat nagrody w 2017 r.) i Krzysztof Klęczar (burmistrz Kęt, laureat nagrody w 2018 r.).

Nagroda im. Marty Garapich „Samorządowiec Podbeskidzia” przyznawana jest od 2015 roku. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Niezależni.BB.

Źródło: www.strumien.pl

Autor

damiano

Administrator portalu www.strumien.com

Najnowsze ogłoszenia

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…