Rekrutacja 2020/2021 w gminie Strumień

Rekrutacja do przedszkoli publicznych oraz zgłoszenie dzieci z obwodu szkoły do klas pierwszych szkół podstawowych, prowadzonych przez Gminę Strumień na rok szkolny 2020/2021.

Burmistrz Strumienia informuje, że od 24 do 28 lutego br. w przedszkolach publicznych, prowadzonych przez Gminę Strumień, przyjmowane będą wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola na rok szkolny 2020/2021.

Na bieżąco w szkołach podstawowych, prowadzonych przez Gminę Strumień, przyjmowane są zgłoszenia do klas I dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły.

Kandydaci zamieszkali poza obwodem publicznej szkoły podstawowej mogą być przyjęci do klasy I po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego, jeżeli dana publiczna szkoła podstawowa nadal będzie dysponowała wolnymi miejscami.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać w sekretariatach szkół i przedszkoli oraz na stronie www.strumien.pl w zakładce Edukacja/Rekrutacja.

Źródło: UM Strumień

Autor

damiano

Administrator portalu www.strumien.com

Najnowsze ogłoszenia

Wakacyjna praca dla uczni

praca-wakacyjna
Miejscowość: Strumień
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…