E-mgok – Internetowy Ośrodek Kultury!

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury rozpoczął realizację projektu „e-mgok – Internetowy Ośrodek Kultury”. W ramach działań projektowych za pośrednictwem profilu strumieńskiego emgoku w sewisie Facebook odbywać się będą warsztaty artystyczne, spotkania, prelekcje, a także koncerty na żywo i wiele więcej. Zajęcia poprowadzą instruktorzy odbywających się na co dzień w Ośrodku Kultury zajęć popołudniowych oraz zaproszeni goście specjalni.

Stałe cykle spotkań tematycznych poprowadzą:

- Mariusz Gruszka – spotkania fotograficzne,

- Krysia Nikiel - malowanie, rysowanie i inne plastyczne wariacje,

- Piotrek Mojżyszek (Opowiadamy o świecie) – antropologiczne wędrówki po świecie,

- Karolina Głowińska - wszystko, co dotyczy tańca,

- T.ETNO Tomasz Drozdek - spotkania muzyczne z instrumentami świata,

- Teatr Żelazny z Katowic - spektakl teatralny dla dzieci w odcinkach,

- Łukasz Łukasik - fotografia przyrodnicza.

 

Instruktorów zajęć możemy poznać w specjalnie przygotowanej filmowej zapowiedzi projektu:
https://www.youtube.com/watch?v=UOUxQBaCFw0

 

Ponadto swoje największe pasje zaprezentują także lokalni artyści i społecznicy. Nie zabraknie również konkursów fotograficznych i plastycznych, a wszystko to bezpłatnie i bez wychodzenia z domu! Materiały w formie wideo, galerii zdjęć oraz transmisji na żywo będą się regularnie pojawiać na profilu Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w serwisie Facebook: www.facebook.com/emgok/ oraz na oficjalnej stronie emgoku: www.emgok.pl. W dalszym ciągu będą również publikowane domowe prace artystyczne dzieci, młodzieży i dorosłych nadsyłane na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Projekt „e-mgok – Internetowy Ośrodek Kultury” dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.

 

Autor

damiano

Administrator portalu www.strumien.com

Najnowsze ogłoszenia

Wakacyjna praca dla uczni

praca-wakacyjna
Miejscowość: Strumień
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…