Rowerem po zdrowie! Rajd rowerowy

Burmistrz Strumienia oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Rajdzie Rowerowym  "Rowerem po zdrowie".
Rajd odbędzie się w czwartek 20 sierpnia 2020 roku, start o godz. 10.00. Trasa przebiegać będzie przez miejscowości: Bąków, Pruchna, Drogomyśl i Zabłocie (ok. 15 km). Na trasie przewidziano przystanek przy tężni solankowej na skwerze w Drogomyślu. Miejscem startu jest parking przy OSP w Bąkowie, ul. Żniwna 12. Zbiórka uczestników o godz. 9.30.

W programie:

  • spotkanie z medalistami olimpijskimi – Tadeuszem Mytnikiem i Mieczysławem Nowickim
  • zdjęcia, autografy i pomiątkowe dyplomy
  • mistrzowskie porady – dlaczego jazda na rowerze to zdrowie?
  • wspólny przejazd, szlaki rowerowe w lasach
  • rowerem po lesie – dlaczego warto?

Zabierz swój rower i dołącz do nas. Przeżyj z nami sportową przygodę!
Poznaj ciekawe anegdoty zza kulis Wyścigu Pokoju. Zapraszamy!

Udział w rajdzie jest bezpłatny. Warunkiem udziału w rajdzie jest zgłoszenie się i przestrzeganie regulaminu, który poniżej jest dostępny do pobrania.

Zgłoszenia i zapisy do 17-go sierpnia 2020 r. zgłoszenia dokonuje się poprzez dostarczenie do 17-go sierpnia (włącznie) podpisanego formularza formularz dostępny jest na stronie www.emgok.pl w zakładce Kontakt lub w biurze Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu, ul. Młyńska 14 Ilość miejsc jest ograniczona!

DOKUMENTY DO POBRANIA:

Organizatorzy: Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Lasy Państwowe
Współorganizator: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu

Autor

damiano

Administrator portalu www.strumien.com

Najnowsze ogłoszenia

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…