Letnie koncerty w strumieńskim parku!

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu zaprasza na cykl Letnich Koncertów Popołudniowych! Koncerty będą odbywać się w każdą niedzielę lipca na scenie plenerowej pod namiotem w strumieńskim Parku Miejskim.

Wystąpią dla nas wyjątkowi artyści, którzy zapełnią nam wolny czas klimatycznymi, a czasami zaskakującymi melodiami, rytmami i dźwiękami.

Na inaugurację cyklu zapraszamy już w niedzielę 4 lipca o godzinie 16.00. Jako pierwszy na naszej letniej scenie zaprezentuje się duet: wokalistka Gabriela Szymańska i pianista Tomasz Pala. Usłyszymy standardy muzyki rozrywkowej, zawsze aktualne melodie od amerykańskich legend po przeboje opolskiego festiwalu!  

Nie musimy obawiać się niesprzyjającej pogody! Koncerty będą odbywać się pod dużym namiotem, który ochroni nas przed deszczem! Letnie Koncerty Popołudniowe w każdą niedzielę lipca o godzinie 16.00 w Parku Miejskim w Strumieniu!

4 lipca -  Gabriela Szymańska & Tomasz Pala
11 lipca – Duo Gitarowe Braci Kudełka
18 lipca – Guitars Sax Duo
25 lipca – Just Friends

Autor

damiano

Administrator portalu www.strumien.com

Najnowsze ogłoszenia

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…