Malarstwo Ondřej Richter

Stowarzyszenie Form Artystycznych SFart i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu zapraszają na wernisaż wystawy malarstwa Ondřeja Richtera, który odbędzie się w czwartek 21 października o godzinie 17.00 w Galerii SFart w holu Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu.

ONDŘEJ RICHTER

Młody artysta z Bohumina (CZ). W roku 2021 ukończył wyższą szkołę artystyczną w Ostrawie (Střední umělecká škola Ostrava), aktualnie studiuje malarstwo na Uniwersytecie Ostrawskim. Artysta interesuje się czeską kulturą, historią i architekturą, co łatwo można dostrzec w jego pracach. W swojej twóczosci  Ondřej raczej stosuje tradycyjne techniki, najczęściej akryl, ale nie boi się eksperymentować. Jak sam mówi: „Nie wiem, co będzie jutro, a co dopiero za kilka lat.”

Na wystawie możemy obserwować prace od początku Jego edukacji w liceum, aż do chwili obecnej. Widzimy martwe natury, pejzaże i środowiska galeryjne.

W załączniku  PORTFOLIO ARTYSTY

Pobierz załącznik:

Autor

damiano

Administrator portalu www.strumien.com

Najnowsze ogłoszenia

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…