Wyniki rozgrywek III ligi juniorów (sezon 2022/2023)


Tabela III ligi - juniorzy

Poz. Zespół / Drużyna M Pkt B+ B-
1. LKS Dębowiec j. 18 46 74 18
2. LKS Brenna j. 18 40 68 28
3. LKS Drogomyśl j. 18 36 65 36
4. LKS Goleszów j. 18 33 46 42
5. RKS Chybie j. 18 26 36 45
6. LKS Strumień j. 18 24 35 41
7. KKS Zebrzydowice j. 18 16 37 41
8. LKS Pogórze j. 18 16 35 45
9. KP Skoczów II j. 18 14 23 50
10. LKS Zabłocie j. 18 10 19 92

 

Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień

  • Janota Kacper (5)
  • Wiktorowski Radosław (4)
  • Jakubczak Paweł (4)
  • Gawron Kacper (3)
  • Stryczek Tomasz (3)

 

sobota, 3 czerwiec 2023
KKS Zebrzydowice j. 0 : 3 LKS Strumień j.
11:00
LKS Dębowiec j. 0 : 2 LKS Goleszów j.
11:00
KP Skoczów II j. 0 : 3 RKS Chybie j.
11:00
LKS Pogórze j. 7 : 0 LKS Zabłocie j.
11:00
wtorek, 30 maj 2023
LKS Brenna j. 1 : 3 LKS Drogomyśl j.
18:00
sobota, 27 maj 2023
LKS Strumień j. 0 : 3 LKS Brenna j.
11:00
LKS Goleszów j. 3 : 0 KKS Zebrzydowice j.
11:00
RKS Chybie j. 1 : 3 LKS Dębowiec j.
11:00
LKS Zabłocie j. 3 : 0 KP Skoczów II j.
11:00
piątek, 26 maj 2023
LKS Drogomyśl j. 2 : 2 LKS Pogórze j.
18:00
niedziela, 21 maj 2023
LKS Brenna j. 8 : 3 LKS Goleszów j.
17:00
LKS Drogomyśl j. 3 : 1 LKS Strumień j.
13:00
sobota, 20 maj 2023
KKS Zebrzydowice j. 0 : 3 RKS Chybie j.
11:00
LKS Dębowiec j. 14 : 0 LKS Zabłocie j.
11:00
LKS Pogórze j. 3 : 0 KP Skoczów II j.
11:00
niedziela, 14 maj 2023
RKS Chybie j. 3 : 3 LKS Brenna j.
15:00
sobota, 13 maj 2023
LKS Goleszów j. 5 : 3 LKS Drogomyśl j.
12:00
KP Skoczów II j. 0 : 3 LKS Dębowiec j.
11:00
LKS Strumień j. 3 : 1 LKS Pogórze j.
11:00
LKS Zabłocie j. 3 : 0 KKS Zebrzydowice j.
11:00
środa, 10 maj 2023
RKS Chybie j. 2 : 1 LKS Pogórze j.
18:00
niedziela, 7 maj 2023
LKS Brenna j. 10 : 1 LKS Zabłocie j.
17:00
LKS Drogomyśl j. 10 : 2 RKS Chybie j.
13:00
sobota, 6 maj 2023
LKS Strumień j. 1 : 2 LKS Goleszów j.
11:00
KKS Zebrzydowice j. 0 : 3 KP Skoczów II j.
11:00
LKS Pogórze j. 1 : 2 LKS Dębowiec j.
11:00
sobota, 29 kwiecień 2023
RKS Chybie j. 3 : 0 LKS Strumień j.
12:00
LKS Dębowiec j. 3 : 0 KKS Zebrzydowice j.
11:00
KP Skoczów II j. 0 : 3 LKS Brenna j.
11:00
LKS Zabłocie j. 0 : 6 LKS Drogomyśl j.
11:00
LKS Goleszów j. 3 : 0 LKS Pogórze j.
10:15
środa, 26 kwiecień 2023
LKS Pogórze j. 1 : 4 LKS Brenna j.
18:00
niedziela, 23 kwiecień 2023
LKS Brenna j. 1 : 1 LKS Dębowiec j.
16:00
LKS Drogomyśl j. 3 : 0 KP Skoczów II j.
13:00
sobota, 22 kwiecień 2023
LKS Goleszów j. 0 : 2 RKS Chybie j.
12:00
LKS Pogórze j. 3 : 0 KKS Zebrzydowice j.
11:00
LKS Strumień j. 3 : 0 LKS Zabłocie j.
11:00
sobota, 15 kwiecień 2023
LKS Dębowiec j. 8 : 0 LKS Drogomyśl j.
17:00
KP Skoczów II j. 0 : 3 LKS Strumień j.
11:00
LKS Zabłocie j. 0 : 3 LKS Goleszów j.
11:00
KKS Zebrzydowice j. 0 : 3 LKS Brenna j.
10:45
wtorek, 11 kwiecień 2023
LKS Drogomyśl j. 3 : 0 KKS Zebrzydowice j.
16:00
LKS Strumień j. 3 : 0 LKS Dębowiec j.
16:00
LKS Goleszów j. 3 : 0 KP Skoczów II j.
16:00
RKS Chybie j. 0 : 3 LKS Zabłocie j.
16:00
niedziela, 23 październik 2022
LKS Drogomyśl j. 2 : 2 LKS Brenna j.
12:00
LKS Goleszów j. 1 : 5 LKS Dębowiec j.
11:00
sobota, 22 październik 2022
LKS Zabłocie j. 1 : 1 LKS Pogórze j.
11:00
RKS Chybie j. 2 : 2 KP Skoczów II j.
11:00
LKS Strumień j. 5 : 2 KKS Zebrzydowice j.
11:00
niedziela, 16 październik 2022
LKS Brenna j. 3 : 0 LKS Strumień j.
15:00
sobota, 15 październik 2022
KP Skoczów II j. 4 : 3 LKS Zabłocie j.
13:30
LKS Dębowiec j. 5 : 0 RKS Chybie j.
11:00
KKS Zebrzydowice j. 7 : 0 LKS Goleszów j.
11:00
LKS Pogórze j. 2 : 2 LKS Drogomyśl j.
11:00
sobota, 8 październik 2022
KP Skoczów II j. 2 : 0 LKS Pogórze j.
13:30
LKS Goleszów j. 2 : 3 LKS Brenna j.
11:00
RKS Chybie j. 1 : 9 KKS Zebrzydowice j.
11:00
LKS Zabłocie j. 0 : 1 LKS Dębowiec j.
11:00
LKS Strumień j. 1 : 2 LKS Drogomyśl j.
11:00
niedziela, 2 październik 2022
LKS Brenna j. 3 : 2 RKS Chybie j.
16:00
LKS Drogomyśl j. 4 : 0 LKS Goleszów j.
13:45
KKS Zebrzydowice j. 9 : 0 LKS Zabłocie j.
11:45
sobota, 1 październik 2022
LKS Pogórze j. 3 : 0 LKS Strumień j.
11:00
LKS Dębowiec j. 5 : 1 KP Skoczów II j.
11:00
sobota, 24 wrzesień 2022
KP Skoczów II j. 0 : 3 KKS Zebrzydowice j.
13:30
LKS Goleszów j. 4 : 3 LKS Strumień j.
12:00
RKS Chybie j. 0 : 2 LKS Drogomyśl j.
11:00
LKS Zabłocie j. 1 : 7 LKS Brenna j.
11:00
LKS Dębowiec j. 5 : 3 LKS Pogórze j.
11:00
niedziela, 18 wrzesień 2022
LKS Brenna j. 3 : 3 KP Skoczów II j.
16:00
LKS Drogomyśl j. 11 : 1 LKS Zabłocie j.
13:45
sobota, 17 wrzesień 2022
KKS Zebrzydowice j. 0 : 2 LKS Dębowiec j.
12:00
LKS Strumień j. 2 : 1 RKS Chybie j.
11:00
LKS Pogórze j. 3 : 5 LKS Goleszów j.
11:00
niedziela, 11 wrzesień 2022
KKS Zebrzydowice j. 3 : 3 LKS Pogórze j.
11:45
sobota, 10 wrzesień 2022
LKS Zabłocie j. 3 : 4 LKS Strumień j.
11:00
LKS Dębowiec j. 4 : 0 LKS Brenna j.
11:00
RKS Chybie j. 2 : 1 LKS Goleszów j.
11:00
środa, 7 wrzesień 2022
KP Skoczów II j. 4 : 6 LKS Drogomyśl j.
17:30
LKS Dębowiec j. 8 : 2 LKS Strumień j.
17:30
niedziela, 4 wrzesień 2022
LKS Brenna j. 3 : 2 KKS Zebrzydowice j.
16:00
LKS Drogomyśl j. 3 : 5 LKS Dębowiec j.
12:00
sobota, 3 wrzesień 2022
LKS Goleszów j. 6 : 0 LKS Zabłocie j.
12:00
LKS Strumień j. 1 : 3 KP Skoczów II j.
11:00
LKS Pogórze j. 1 : 3 RKS Chybie j.
11:00
poniedziałek, 29 sierpień 2022
LKS Brenna j. 8 : 0 LKS Pogórze j.
18:30
sobota, 27 sierpień 2022
KP Skoczów II j. 1 : 3 LKS Goleszów j.
15:00
LKS Zabłocie j. 0 : 6 RKS Chybie j.
11:00
piątek, 26 sierpień 2022
KKS Zebrzydowice j. 2 : 0 LKS Drogomyśl j.
18:00

Najnowsze ogłoszenia

Wakacyjna praca dla uczni

praca-wakacyjna
Miejscowość: Strumień
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…