„Strumień kredkami rysowany” - konkurs rysunkowy

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu ogłasza konkurs plastyczny, którego celem jest promowanie twórczości rysunkowej o tematyce uwzględniającej otaczającą mieszkańców gminy Strumień przyrodę i architekturę. W konkursie mogą wziąć udział prace wykonane techniką rysunkową (wykonane kredkami na papierze formatu A4). Proponowane tematy prac to PRZYRODA i ARCHITEKTURA. Uczestnicy będą nagradzani w dwóch kategoriach wiekowych.

Pomysłodawczynią konkursu jest Krysia Nikiel, która na co dzień jest instruktorem i opiekunem Grupy Plastyczno-Teatralnej OKO działającej w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Strumieniu. Rysunkowe inspiracje do wykonania prac można zaczerpnąć z internetowych wideowarsztatów prowadzonych przez Krysię Nikiel w ramach projektu „e-mgok – Internetowy Ośrodek Kultury”. Kolejne odcinki warsztatów pojawiają się na bieżąco na profilu emgoku w serwisie facebook oraz na stronie www.emgok.pl.

Zdjęcia lub skany prac należy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 12 lipca 2020 r. Ze szczegółowym regulaminem można się zapoznać pod tym linkiem: http://tiny.cc/KonkursPlastyczny lub w załączniku na dole newsa.

Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników.
Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe! Powodzenia!

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu

Pobierz załącznik:

Autor

damiano

Administrator portalu www.strumien.com

Najnowsze ogłoszenia

Wakacyjna praca dla uczni

praca-wakacyjna
Miejscowość: Strumień
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…