Wigilijny koncert kolęd Izabeli Kopeć w naszych domach

W wigilijny wieczór w naszych domach za pośrednictwem internetu zagości pochodząca ze Strumienia mezzosopranistka Izabela Kopeć w towarzystwie wybitnego pianisty i aranżera Tomasza Filipczaka. Koncert zrealizowano w sali widowiskowej Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu specjalnie z myślą o mieszkańcach Gminy Strumień w ten wyjątkowy, świąteczny czas.

Artyści zaprezentują wspólnie najpiękniejsze polskie kolędy w wyjątkowych aranżacjach przygotowanych na potrzeby świątecznej płyty Izabeli Kopeć pt. "Moc Tradycji". Na płycie dostępnej w sprzedaży w biurze strumieńskiego emgoku obok Izabeli Kopeć zaśpiewał również m.in. Chór Szkoły Podstawowej im. Powstańców Śląskich w Strumieniu Canzonetta.

Premiera koncertu ONLINE odbędzie się w czwartek 24 grudnia o godzinie 18.00 na profilu strumieńskiego emgoku w serwisie facebook (www.facebook.com/emgok) oraz na stronie www.emgok.pl.

Więcej informacji: www.emgok.pl

Autor

damiano

Administrator portalu www.strumien.com

Najnowsze ogłoszenia

Wakacyjna praca dla uczni

praca-wakacyjna
Miejscowość: Strumień
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…