Wyniki klasy okręgowej w sezonie 2021/2022

sobota, 25 czerwiec 2022
LKS Drogomyśl 4 : 0 LKS Strumień
17:00
LKS Rajcza 3 : 3 LKS Puńców
17:00
LKS Leśna 1 : 4 GKS Radziechowy - Wieprz
17:00
CKS Cieszyn 0 : 3 LKS Pietrzykowice
17:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 1 : 1 TS Węgierska Górka
14:00
KKS Zebrzydowice 0 : 3 TS Koszarawa Żywiec
13:00
WSS Wisła 3 : 1 LKS Pogórze
12:00
środa, 22 czerwiec 2022
KP Skoczów 2 : 2 LKS Milówka
18:00
niedziela, 19 czerwiec 2022
LKS Pogórze 5 : 1 KKS Zebrzydowice
11:00
sobota, 18 czerwiec 2022
GKS Radziechowy - Wieprz 4 : 2 CKS Cieszyn
17:00
KP Skoczów 1 : 0 LKS Leśna
17:00
LKS Strumień 3 : 0 LKS Węgierska Górka - Żabnica
17:00
LKS Pietrzykowice 2 : 3 WSS Wisła
16:00
LKS Puńców 4 : 0 LKS Milówka
16:00
TS Węgierska Górka 0 : 3 LKS Rajcza
16:00
TS Koszarawa Żywiec 1 : 3 LKS Drogomyśl
16:00
niedziela, 12 czerwiec 2022
WSS Wisła 0 : 4 GKS Radziechowy - Wieprz
17:00
LKS Rajcza 10 : 1 LKS Strumień
15:00
LKS Leśna 0 : 3 LKS Puńców
15:00
LKS Pogórze 1 : 1 LKS Pietrzykowice
11:00
sobota, 11 czerwiec 2022
KKS Zebrzydowice 0 : 2 LKS Drogomyśl
17:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 3 : 3 TS Koszarawa Żywiec
17:00
CKS Cieszyn 0 : 2 KP Skoczów
17:00
TS Węgierska Górka 1 : 1 LKS Milówka
16:00
niedziela, 5 czerwiec 2022
LKS Puńców 6 : 1 CKS Cieszyn
17:00
sobota, 4 czerwiec 2022
KP Skoczów 3 : 1 WSS Wisła
17:00
LKS Strumień 1 : 2 LKS Milówka
17:00
TS Koszarawa Żywiec 1 : 2 LKS Rajcza
17:00
LKS Pietrzykowice 0 : 0 KKS Zebrzydowice
16:00
TS Węgierska Górka 2 : 1 LKS Leśna
16:00
LKS Drogomyśl 4 : 1 LKS Węgierska Górka - Żabnica
14:00
GKS Radziechowy - Wieprz 4 : 1 LKS Pogórze
11:00
niedziela, 29 maj 2022
WSS Wisła 1 : 4 LKS Puńców
17:00
LKS Rajcza 1 : 2 LKS Drogomyśl
15:00
LKS Leśna 0 : 3 LKS Strumień
15:00
LKS Pietrzykowice 0 : 0 GKS Radziechowy - Wieprz
15:00
LKS Pogórze 0 : 2 KP Skoczów
11:00
sobota, 28 maj 2022
LKS Milówka 3 : 2 TS Koszarawa Żywiec
16:00
TS Węgierska Górka 1 : 4 CKS Cieszyn
16:00
KKS Zebrzydowice 6 : 1 LKS Węgierska Górka - Żabnica
11:00
niedziela, 22 maj 2022
LKS Puńców 9 : 2 LKS Pogórze
16:00
sobota, 21 maj 2022
GKS Radziechowy - Wieprz 3 : 0 KKS Zebrzydowice
17:00
KP Skoczów 4 : 0 LKS Pietrzykowice
17:00
TS Węgierska Górka 0 : 6 WSS Wisła
16:00
LKS Strumień 1 : 3 CKS Cieszyn
16:00
TS Koszarawa Żywiec 4 : 2 LKS Leśna
16:00
LKS Drogomyśl 4 : 2 LKS Milówka
16:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 0 : 7 LKS Rajcza
16:00
niedziela, 15 maj 2022
LKS Leśna 0 : 5 LKS Drogomyśl
15:00
sobota, 14 maj 2022
WSS Wisła 3 : 0 LKS Strumień
17:00
GKS Radziechowy - Wieprz 1 : 2 KP Skoczów
17:00
KKS Zebrzydowice 1 : 2 LKS Rajcza
16:00
LKS Milówka 7 : 0 LKS Węgierska Górka - Żabnica
16:00
CKS Cieszyn 2 : 0 TS Koszarawa Żywiec
16:00
TS Węgierska Górka 1 : 2 LKS Pogórze
16:00
LKS Pietrzykowice 0 : 4 LKS Puńców
16:00
niedziela, 8 maj 2022
LKS Węgierska Górka - Żabnica 1 : 7 LKS Leśna
17:00
LKS Puńców 6 : 3 GKS Radziechowy - Wieprz
16:00
LKS Rajcza 0 : 3 LKS Milówka
15:00
sobota, 7 maj 2022
KP Skoczów 7 : 0 KKS Zebrzydowice
17:00
LKS Strumień 3 : 1 LKS Pogórze
16:00
TS Węgierska Górka 2 : 2 LKS Pietrzykowice
16:00
TS Koszarawa Żywiec 2 : 1 WSS Wisła
16:00
LKS Drogomyśl 6 : 2 CKS Cieszyn
16:00
wtorek, 3 maj 2022
KP Skoczów 2 : 1 LKS Puńców
17:00
GKS Radziechowy - Wieprz 2 : 0 TS Węgierska Górka
17:00
KKS Zebrzydowice 0 : 2 LKS Milówka
16:00
CKS Cieszyn 6 : 2 LKS Węgierska Górka - Żabnica
16:00
WSS Wisła 1 : 7 LKS Drogomyśl
16:00
LKS Pietrzykowice 1 : 2 LKS Strumień
16:00
LKS Leśna 3 : 3 LKS Rajcza
15:00
LKS Pogórze 2 : 1 TS Koszarawa Żywiec
11:00
sobota, 30 kwiecień 2022
LKS Rajcza 4 : 0 CKS Cieszyn
17:00
LKS Milówka 1 : 1 LKS Leśna
16:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 2 : 0 WSS Wisła
16:00
LKS Drogomyśl 2 : 1 LKS Pogórze
16:00
TS Koszarawa Żywiec 0 : 1 LKS Pietrzykowice
16:00
LKS Strumień 1 : 6 GKS Radziechowy - Wieprz
16:00
TS Węgierska Górka 0 : 3 KP Skoczów
16:00
LKS Puńców 5 : 0 KKS Zebrzydowice
16:00
środa, 27 kwiecień 2022
LKS Drogomyśl 1 : 3 LKS Puńców
17:00
GKS Radziechowy - Wieprz 6 : 0 LKS Węgierska Górka - Żabnica
17:00
wtorek, 26 kwiecień 2022
CKS Cieszyn 3 : 3 WSS Wisła
17:30
niedziela, 24 kwiecień 2022
LKS Pogórze 5 : 3 LKS Węgierska Górka - Żabnica
11:00
sobota, 23 kwiecień 2022
KP Skoczów 1 : 0 LKS Strumień
16:00
KKS Zebrzydowice 4 : 1 LKS Leśna
15:00
CKS Cieszyn 1 : 2 LKS Milówka
15:00
WSS Wisła 0 : 1 LKS Rajcza
15:00
LKS Pietrzykowice 0 : 5 LKS Drogomyśl
15:00
GKS Radziechowy - Wieprz 2 : 0 TS Koszarawa Żywiec
15:00
LKS Puńców 3 : 1 TS Węgierska Górka
15:00
środa, 20 kwiecień 2022
LKS Leśna 0 : 2 LKS Pogórze
18:00
LKS Strumień 4 : 1 KKS Zebrzydowice
17:00
TS Koszarawa Żywiec 7 : 1 TS Węgierska Górka
17:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 2 : 5 KP Skoczów
17:00
LKS Rajcza 3 : 1 GKS Radziechowy - Wieprz
17:00
LKS Milówka 2 : 2 LKS Pietrzykowice
17:00
poniedziałek, 18 kwiecień 2022
LKS Leśna 1 : 6 CKS Cieszyn
15:00
sobota, 16 kwiecień 2022
TS Węgierska Górka 0 : 3 KKS Zebrzydowice
15:00
LKS Strumień 2 : 2 LKS Puńców
15:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 0 : 3 LKS Pietrzykowice
15:00
LKS Rajcza 4 : 2 LKS Pogórze
15:00
TS Koszarawa Żywiec 0 : 4 KP Skoczów
13:00
LKS Drogomyśl 2 : 0 GKS Radziechowy - Wieprz
13:00
LKS Milówka 4 : 0 WSS Wisła
11:00
niedziela, 10 kwiecień 2022
LKS Puńców 2 : 0 TS Koszarawa Żywiec
15:00
LKS Pogórze 1 : 2 LKS Milówka
11:00
sobota, 9 kwiecień 2022
KP Skoczów 0 : 3 LKS Drogomyśl
16:00
KKS Zebrzydowice 2 : 5 CKS Cieszyn
15:00
WSS Wisła 7 : 4 LKS Leśna
15:00
LKS Pietrzykowice 2 : 0 LKS Rajcza
15:00
TS Węgierska Górka 1 : 2 LKS Strumień
15:00
niedziela, 27 marzec 2022
LKS Puńców 6 : 1 LKS Węgierska Górka - Żabnica
15:00
LKS Pogórze 0 : 1 CKS Cieszyn
11:00
sobota, 26 marzec 2022
KP Skoczów 3 : 0 LKS Rajcza
15:00
KKS Zebrzydowice 5 : 1 WSS Wisła
14:00
LKS Pietrzykowice 6 : 0 LKS Leśna
14:00
GKS Radziechowy - Wieprz 1 : 0 LKS Milówka
14:00
TS Węgierska Górka 0 : 4 LKS Drogomyśl
14:00
LKS Strumień 1 : 2 TS Koszarawa Żywiec
14:00
czwartek, 11 listopad 2021
TS Koszarawa Żywiec 2 : 1 KKS Zebrzydowice
14:00
LKS Strumień 1 : 5 LKS Drogomyśl
14:00
TS Węgierska Górka 1 : 7 LKS Węgierska Górka - Żabnica
14:00
LKS Puńców 2 : 2 LKS Rajcza
14:00
GKS Radziechowy - Wieprz 6 : 1 LKS Leśna
14:00
LKS Pietrzykowice 1 : 1 CKS Cieszyn
14:00
LKS Pogórze 3 : 3 WSS Wisła
14:00
LKS Milówka 1 : 1 KP Skoczów
11:00
niedziela, 7 listopad 2021
LKS Leśna 1 : 3 KP Skoczów
14:00
sobota, 6 listopad 2021
KKS Zebrzydowice 2 : 0 LKS Pogórze
14:00
WSS Wisła 2 : 4 LKS Pietrzykowice
14:00
CKS Cieszyn 0 : 2 GKS Radziechowy - Wieprz
14:00
LKS Milówka 0 : 4 LKS Puńców
14:00
LKS Rajcza 9 : 0 TS Węgierska Górka
14:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 2 : 4 LKS Strumień
14:00
LKS Drogomyśl 2 : 0 TS Koszarawa Żywiec
14:00
niedziela, 31 październik 2021
LKS Puńców 5 : 0 LKS Leśna
14:00
sobota, 30 październik 2021
LKS Drogomyśl 4 : 1 KKS Zebrzydowice
15:00
TS Koszarawa Żywiec 1 : 0 LKS Węgierska Górka - Żabnica
15:00
LKS Strumień 0 : 1 LKS Rajcza
15:00
KP Skoczów 1 : 1 CKS Cieszyn
15:00
GKS Radziechowy - Wieprz 4 : 0 WSS Wisła
15:00
LKS Pietrzykowice 4 : 0 LKS Pogórze
15:00
LKS Milówka 5 : 0 TS Węgierska Górka
14:00
niedziela, 24 październik 2021
LKS Leśna 4 : 0 TS Węgierska Górka
15:00
LKS Rajcza 1 : 1 TS Koszarawa Żywiec
15:00
sobota, 23 październik 2021
KKS Zebrzydowice 2 : 2 LKS Pietrzykowice
15:00
LKS Pogórze 0 : 1 GKS Radziechowy - Wieprz
15:00
WSS Wisła 4 : 3 KP Skoczów
15:00
CKS Cieszyn 1 : 5 LKS Puńców
15:00
LKS Milówka 2 : 5 LKS Strumień
15:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 1 : 4 LKS Drogomyśl
15:00
niedziela, 17 październik 2021
LKS Puńców 8 : 0 WSS Wisła
15:00
sobota, 16 październik 2021
LKS Węgierska Górka - Żabnica 1 : 2 KKS Zebrzydowice
15:00
LKS Drogomyśl 4 : 2 LKS Rajcza
15:00
TS Koszarawa Żywiec 2 : 1 LKS Milówka
15:00
LKS Strumień 4 : 2 LKS Leśna
15:00
CKS Cieszyn 6 : 0 TS Węgierska Górka
15:00
KP Skoczów 3 : 0 LKS Pogórze
15:00
GKS Radziechowy - Wieprz 2 : 1 LKS Pietrzykowice
15:00
niedziela, 10 październik 2021
WSS Wisła 3 : 1 TS Węgierska Górka
15:00
LKS Leśna 1 : 2 TS Koszarawa Żywiec
15:00
LKS Pogórze 1 : 4 LKS Puńców
11:00
sobota, 9 październik 2021
KKS Zebrzydowice 3 : 1 GKS Radziechowy - Wieprz
15:00
LKS Pietrzykowice 2 : 1 KP Skoczów
15:00
CKS Cieszyn 6 : 1 LKS Strumień
15:00
LKS Rajcza 8 : 0 LKS Węgierska Górka - Żabnica
15:00
LKS Milówka 1 : 3 LKS Drogomyśl
11:00
niedziela, 3 październik 2021
LKS Rajcza 3 : 0 KKS Zebrzydowice
15:00
LKS Strumień 1 : 2 WSS Wisła
15:00
LKS Puńców 3 : 1 LKS Pietrzykowice
15:00
LKS Pogórze 2 : 0 TS Węgierska Górka
11:00
sobota, 2 październik 2021
LKS Węgierska Górka - Żabnica 5 : 2 LKS Milówka
15:00
LKS Drogomyśl 6 : 1 LKS Leśna
15:00
TS Koszarawa Żywiec 5 : 3 CKS Cieszyn
15:00
KP Skoczów 0 : 2 GKS Radziechowy - Wieprz
15:00
niedziela, 26 wrzesień 2021
LKS Leśna 3 : 0 LKS Węgierska Górka - Żabnica
15:00
LKS Pogórze 6 : 1 LKS Strumień
11:00
sobota, 25 wrzesień 2021
KKS Zebrzydowice 1 : 6 KP Skoczów
16:00
GKS Radziechowy - Wieprz 1 : 1 LKS Puńców
16:00
LKS Pietrzykowice 2 : 0 TS Węgierska Górka
16:00
WSS Wisła 1 : 3 TS Koszarawa Żywiec
16:00
CKS Cieszyn 2 : 3 LKS Drogomyśl
16:00
LKS Milówka 0 : 4 LKS Rajcza
16:00
niedziela, 19 wrzesień 2021
TS Węgierska Górka 0 : 7 GKS Radziechowy - Wieprz
16:00
LKS Puńców 2 : 1 KP Skoczów
16:00
sobota, 18 wrzesień 2021
LKS Milówka 1 : 2 KKS Zebrzydowice
16:00
LKS Rajcza 6 : 0 LKS Leśna
16:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 2 : 8 CKS Cieszyn
16:00
LKS Drogomyśl 8 : 1 WSS Wisła
16:00
TS Koszarawa Żywiec 1 : 1 LKS Pogórze
16:00
LKS Strumień 0 : 4 LKS Pietrzykowice
16:00
niedziela, 12 wrzesień 2021
LKS Pogórze 0 : 2 LKS Drogomyśl
16:00
LKS Leśna 1 : 2 LKS Milówka
15:00
sobota, 11 wrzesień 2021
KKS Zebrzydowice 0 : 1 LKS Puńców
16:00
KP Skoczów 15 : 0 TS Węgierska Górka
16:00
GKS Radziechowy - Wieprz 3 : 0 LKS Strumień
16:00
LKS Pietrzykowice 2 : 1 TS Koszarawa Żywiec
16:00
WSS Wisła 4 : 2 LKS Węgierska Górka - Żabnica
16:00
CKS Cieszyn 4 : 0 LKS Rajcza
16:00
wtorek, 7 wrzesień 2021
LKS Drogomyśl 12 : 2 TS Węgierska Górka
17:00
niedziela, 5 wrzesień 2021
LKS Leśna 0 : 2 KKS Zebrzydowice
15:00
LKS Rajcza 0 : 0 WSS Wisła
15:00
sobota, 4 wrzesień 2021
LKS Milówka 2 : 3 CKS Cieszyn
16:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 1 : 1 LKS Pogórze
16:00
LKS Drogomyśl 0 : 1 LKS Pietrzykowice
16:00
TS Koszarawa Żywiec 1 : 4 GKS Radziechowy - Wieprz
16:00
LKS Strumień 1 : 1 KP Skoczów
16:00
TS Węgierska Górka 0 : 6 LKS Puńców
16:00
niedziela, 29 sierpień 2021
LKS Puńców 7 : 0 LKS Strumień
17:00
LKS Pogórze 3 : 1 LKS Rajcza
11:00
sobota, 28 sierpień 2021
KKS Zebrzydowice 6 : 1 TS Węgierska Górka
17:00
GKS Radziechowy - Wieprz 1 : 2 LKS Drogomyśl
17:00
WSS Wisła 3 : 3 LKS Milówka
17:00
CKS Cieszyn 3 : 2 LKS Leśna
17:00
LKS Pietrzykowice 1 : 1 LKS Węgierska Górka - Żabnica
16:00
KP Skoczów 4 : 2 TS Koszarawa Żywiec
13:00
środa, 25 sierpień 2021
LKS Węgierska Górka - Żabnica 0 : 6 GKS Radziechowy - Wieprz
17:30
CKS Cieszyn 4 : 2 KKS Zebrzydowice
17:00
LKS Leśna 1 : 2 WSS Wisła
17:00
LKS Milówka 0 : 4 LKS Pogórze
17:00
LKS Rajcza 0 : 1 LKS Pietrzykowice
17:00
LKS Drogomyśl 1 : 2 KP Skoczów
17:00
LKS Strumień 0 : 1 TS Węgierska Górka
17:00
TS Koszarawa Żywiec 1 : 1 LKS Puńców
16:00
niedziela, 22 sierpień 2021
LKS Puńców 3 : 1 LKS Drogomyśl
17:00
TS Węgierska Górka 0 : 3 TS Koszarawa Żywiec
16:00
LKS Pogórze 4 : 1 LKS Leśna
11:00
sobota, 21 sierpień 2021
KKS Zebrzydowice 1 : 3 LKS Strumień
17:00
KP Skoczów 5 : 2 LKS Węgierska Górka - Żabnica
17:00
GKS Radziechowy - Wieprz 1 : 1 LKS Rajcza
17:00
WSS Wisła 2 : 4 CKS Cieszyn
17:00
LKS Pietrzykowice 0 : 0 LKS Milówka
16:00
niedziela, 15 sierpień 2021
WSS Wisła 2 : 2 KKS Zebrzydowice
17:30
LKS Leśna 1 : 3 LKS Pietrzykowice
15:00
LKS Rajcza 5 : 1 KP Skoczów
15:00
sobota, 14 sierpień 2021
CKS Cieszyn 6 : 1 LKS Pogórze
17:00
LKS Węgierska Górka - Żabnica 2 : 1 LKS Puńców
17:00
LKS Milówka 1 : 3 GKS Radziechowy - Wieprz
16:00
TS Koszarawa Żywiec 2 : 1 LKS Strumień
16:00

Najnowsze ogłoszenia

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…