Wyniki rozgrywek III ligi juniorów (sezon 2023/2024)

niedziela, 2 czerwiec 2024
LKS Strumień j. 2 : 2 LKS Pierściec j.
14:00
RKS Chybie j. 3 : 7 LKS Drogomyśl j.
14:00
sobota, 1 czerwiec 2024
LKS Pogórze j. 2 : 2 LKS Brenna j.
10:00
niedziela, 26 maj 2024
LKS Brenna j. 3 : 2 LKS Strumień j.
17:00
LKS Drogomyśl j. 3 : 0 LKS Goleszów j.
11:00
sobota, 25 maj 2024
LKS Pierściec j. 2 : 6 RKS Chybie j.
11:30
niedziela, 19 maj 2024
RKS Chybie j. 1 : 1 LKS Brenna j.
10:00
sobota, 18 maj 2024
LKS Goleszów j. 1 : 4 LKS Pierściec j.
13:00
LKS Strumień j. 1 : 0 LKS Pogórze j.
12:00
wtorek, 14 maj 2024
LKS Pogórze j. 4 : 2 RKS Chybie j.
18:00
LKS Brenna j. 2 : 2 LKS Goleszów j.
18:00
LKS Pierściec j. 0 : 5 LKS Drogomyśl j.
16:30
niedziela, 12 maj 2024
LKS Drogomyśl j. 4 : 2 LKS Brenna j.
17:00
sobota, 11 maj 2024
RKS Chybie j. 0 : 1 LKS Strumień j.
11:30
LKS Goleszów j. 4 : 0 LKS Pogórze j.
10:00
środa, 8 maj 2024
LKS Goleszów j. 3 : 2 RKS Chybie j.
18:00
niedziela, 5 maj 2024
LKS Strumień j. 1 : 1 LKS Goleszów j.
11:00
LKS Brenna j. 4 : 1 LKS Pierściec j.
09:00
sobota, 4 maj 2024
LKS Pogórze j. 1 : 1 LKS Drogomyśl j.
11:00
czwartek, 2 maj 2024
LKS Drogomyśl j. 7 : 2 LKS Strumień j.
16:30
LKS Pierściec j. 1 : 1 LKS Pogórze j.
16:30
wtorek, 30 kwiecień 2024
LKS Brenna j. 1 : 1 RKS Chybie j.
17:00
niedziela, 28 kwiecień 2024
LKS Brenna j. 2 : 0 LKS Pogórze j.
16:00
LKS Drogomyśl j. 5 : 1 RKS Chybie j.
11:00
sobota, 27 kwiecień 2024
LKS Pierściec j. 2 : 0 LKS Strumień j.
11:30
wtorek, 23 kwiecień 2024
LKS Goleszów j. 1 : 8 LKS Drogomyśl j.
18:00
LKS Strumień j. 1 : 2 LKS Brenna j.
18:00
RKS Chybie j. 3 : 0 LKS Pierściec j.
16:00
sobota, 20 kwiecień 2024
LKS Pierściec j. 3 : 4 LKS Goleszów j.
15:00
LKS Pogórze j. 4 : 5 LKS Strumień j.
11:00
środa, 17 kwiecień 2024
RKS Chybie j. 3 : 0 LKS Goleszów j.
17:30
niedziela, 14 kwiecień 2024
LKS Drogomyśl j. 2 : 1 LKS Pierściec j.
11:00
sobota, 13 kwiecień 2024
LKS Goleszów j. 5 : 1 LKS Brenna j.
11:30
RKS Chybie j. 0 : 0 LKS Pogórze j.
10:00
niedziela, 7 kwiecień 2024
LKS Brenna j. 2 : 2 LKS Drogomyśl j.
15:00
sobota, 6 kwiecień 2024
LKS Strumień j. 1 : 2 RKS Chybie j.
11:00
LKS Pogórze j. 2 : 4 LKS Goleszów j.
11:00
wtorek, 2 kwiecień 2024
LKS Pierściec j. 1 : 4 LKS Brenna j.
15:30
LKS Drogomyśl j. 6 : 1 LKS Pogórze j.
15:30
LKS Goleszów j. 2 : 2 LKS Strumień j.
15:30
sobota, 30 marzec 2024
LKS Pogórze j. 0 : 1 LKS Pierściec j.
11:00
LKS Strumień j. 0 : 4 LKS Drogomyśl j.
10:00
niedziela, 5 listopad 2023
LKS Brenna j. 4 : 0 LKS Pogórze j.
14:00
LKS Drogomyśl j. 1 : 1 RKS Chybie j.
10:00
sobota, 4 listopad 2023
LKS Pierściec j. 4 : 0 LKS Strumień j.
11:30
niedziela, 29 październik 2023
LKS Strumień j. 1 : 4 LKS Brenna j.
11:00
sobota, 28 październik 2023
RKS Chybie j. 5 : 0 LKS Pierściec j.
12:00
LKS Goleszów j. 2 : 5 LKS Drogomyśl j.
10:30
niedziela, 22 październik 2023
LKS Brenna j. 3 : 1 RKS Chybie j.
15:00
sobota, 21 październik 2023
LKS Pierściec j. 6 : 3 LKS Goleszów j.
11:30
LKS Pogórze j. 1 : 2 LKS Strumień j.
10:00
sobota, 14 październik 2023
LKS Drogomyśl j. 3 : 0 LKS Pierściec j.
11:00
RKS Chybie j. 3 : 0 LKS Pogórze j.
11:00
LKS Goleszów j. 1 : 2 LKS Brenna j.
09:00
niedziela, 8 październik 2023
LKS Brenna j. 4 : 1 LKS Drogomyśl j.
15:00
sobota, 7 październik 2023
LKS Strumień j. 0 : 0 RKS Chybie j.
12:00
LKS Pogórze j. 1 : 8 LKS Goleszów j.
11:00
sobota, 30 wrzesień 2023
LKS Pierściec j. 1 : 2 LKS Brenna j.
16:00
LKS Goleszów j. 6 : 2 LKS Strumień j.
11:30
LKS Drogomyśl j. 1 : 2 LKS Pogórze j.
11:00
środa, 27 wrzesień 2023
LKS Pogórze j. 2 : 11 LKS Drogomyśl j.
17:00
sobota, 23 wrzesień 2023
LKS Pogórze j. 2 : 3 LKS Pierściec j.
16:30
LKS Strumień j. 2 : 6 LKS Drogomyśl j.
12:00
RKS Chybie j. 5 : 3 LKS Goleszów j.
12:00
wtorek, 19 wrzesień 2023
LKS Pogórze j. 3 : 2 LKS Brenna j.
16:30
LKS Strumień j. 1 : 2 LKS Pierściec j.
16:30
RKS Chybie j. 2 : 1 LKS Drogomyśl j.
16:30
niedziela, 17 wrzesień 2023
LKS Brenna j. 2 : 1 LKS Strumień j.
14:00
sobota, 16 wrzesień 2023
LKS Pierściec j. 2 : 2 RKS Chybie j.
11:30
LKS Drogomyśl j. 4 : 2 LKS Goleszów j.
11:00
sobota, 9 wrzesień 2023
RKS Chybie j. 0 : 4 LKS Brenna j.
12:00
LKS Goleszów j. 0 : 0 LKS Pierściec j.
11:30
LKS Strumień j. 0 : 1 LKS Pogórze j.
11:00
środa, 6 wrzesień 2023
LKS Pierściec j. 3 : 0 LKS Pogórze j.
17:00
niedziela, 3 wrzesień 2023
LKS Brenna j. 4 : 4 LKS Goleszów j.
16:00
sobota, 2 wrzesień 2023
LKS Pogórze j. 0 : 2 RKS Chybie j.
11:00
piątek, 1 wrzesień 2023
LKS Pierściec j. 7 : 0 LKS Drogomyśl j.
17:00
wtorek, 29 sierpień 2023
RKS Chybie j. 4 : 2 LKS Strumień j.
17:00
LKS Goleszów j. 4 : 2 LKS Pogórze j.
17:00
LKS Drogomyśl j. 5 : 2 LKS Brenna j.
17:00
poniedziałek, 28 sierpień 2023
LKS Brenna j. 0 : 3 LKS Pierściec j.
18:00
sobota, 26 sierpień 2023
LKS Strumień j. 3 : 0 LKS Goleszów j.
11:00
sobota, 19 sierpień 2023
LKS Drogomyśl j. 4 : 1 LKS Strumień j.
11:00
LKS Goleszów j. 0 : 4 RKS Chybie j.
09:00

Najnowsze ogłoszenia

Wakacyjna praca dla uczni

praca-wakacyjna
Miejscowość: Strumień
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…