Wyniki rozgrywek orliki (sezon 2020/2021)
Tabela gr. "A"- orliki
Poz.
Zespół / Drużyna
M
Pkt
B+
B-
1.
KS Ustroń o.
18
46
174
57
2.
UKS Istebna o.
18
45
148
71
3.
UKS Cieszyn o.
18
43
135
72
4.
LKS Strumień o.
18
33
124
85
5.
KP Skoczów o.
18
27
102
98
6.
CKS Cieszyn o.
18
22
83
133
7.
KKS Zebrzydowice o.
18
18
134
122
8.
LKS Pogwizdów o.
18
17
76
108
9.
MKP Brenna-Górki o.
18
11
77
175
10.
RKS Chybie o.
18
3
69
201
Lista najlepszych strzelców "Wisły" Strumień
- Zogota Filip (29)
- Nyga Igor (22)
- Wyleżuch Antoni 11)
- Gorgoń Bartosz (8)
- Bojda Antoni (5)
poniedziałek, 14 czerwiec 2021 | ||
UKS Istebna o. | 6 : 2 | UKS Cieszyn o. |
18:00 | ||
CKS Cieszyn o. | 12 : 0 | MKP Brenna-Górki o. |
17:40 | ||
KP Skoczów o. | 11 : 0 | RKS Chybie o. |
16:30 | ||
KS Ustroń o. | 11 : 2 | LKS Strumień o. |
16:00 | ||
LKS Pogwizdów o. | 2 : 8 | KKS Zebrzydowice o. |
16:00 | ||
środa, 9 czerwiec 2021 | ||
UKS Cieszyn o. | 3 : 4 | CKS Cieszyn o. |
17:30 | ||
poniedziałek, 7 czerwiec 2021 | ||
MKP Brenna-Górki o. | 6 : 6 | LKS Pogwizdów o. |
18:45 | ||
KKS Zebrzydowice o. | 5 : 9 | KP Skoczów o. |
18:30 | ||
RKS Chybie o. | 2 : 15 | KS Ustroń o. |
17:30 | ||
LKS Strumień o. | 7 : 9 | UKS Istebna o. |
17:30 | ||
poniedziałek, 31 maj 2021 | ||
CKS Cieszyn o. | 4 : 5 | LKS Pogwizdów o. |
18:15 | ||
UKS Cieszyn o. | 10 : 8 | LKS Strumień o. |
17:00 | ||
KP Skoczów o. | 3 : 6 | MKP Brenna-Górki o. |
16:30 | ||
KS Ustroń o. | 10 : 3 | KKS Zebrzydowice o. |
16:00 | ||
sobota, 29 maj 2021 | ||
UKS Istebna o. | 14 : 2 | RKS Chybie o. |
17:00 | ||
poniedziałek, 24 maj 2021 | ||
MKP Brenna-Górki o. | 1 : 16 | KS Ustroń o. |
18:45 | ||
KKS Zebrzydowice o. | 2 : 14 | UKS Istebna o. |
18:30 | ||
LKS Pogwizdów o. | 2 : 6 | KP Skoczów o. |
18:00 | ||
RKS Chybie o. | 1 : 14 | UKS Cieszyn o. |
17:30 | ||
LKS Strumień o. | 6 : 1 | CKS Cieszyn o. |
17:30 | ||
poniedziałek, 17 maj 2021 | ||
CKS Cieszyn o. | 9 : 5 | KP Skoczów o. |
18:15 | ||
UKS Cieszyn o. | 9 : 8 | KKS Zebrzydowice o. |
17:00 | ||
LKS Strumień o. | 6 : 2 | RKS Chybie o. |
17:00 | ||
KS Ustroń o. | 8 : 1 | LKS Pogwizdów o. |
16:00 | ||
sobota, 15 maj 2021 | ||
UKS Istebna o. | 3 : 0 | MKP Brenna-Górki o. |
17:00 | ||
poniedziałek, 10 maj 2021 | ||
MKP Brenna-Górki o. | 5 : 9 | UKS Cieszyn o. |
18:45 | ||
KKS Zebrzydowice o. | 6 : 8 | LKS Strumień o. |
18:30 | ||
LKS Pogwizdów o. | 2 : 9 | UKS Istebna o. |
18:00 | ||
RKS Chybie o. | 6 : 10 | CKS Cieszyn o. |
17:00 | ||
KP Skoczów o. | 1 : 9 | KS Ustroń o. |
16:30 | ||
poniedziałek, 3 maj 2021 | ||
CKS Cieszyn o. | 2 : 10 | KS Ustroń o. |
18:15 | ||
RKS Chybie o. | 4 : 16 | KKS Zebrzydowice o. |
17:00 | ||
LKS Strumień o. | 17 : 0 | MKP Brenna-Górki o. |
17:00 | ||
UKS Cieszyn o. | 3 : 3 | LKS Pogwizdów o. |
14:30 | ||
sobota, 1 maj 2021 | ||
UKS Istebna o. | 7 : 0 | KP Skoczów o. |
17:00 | ||
poniedziałek, 26 kwiecień 2021 | ||
MKP Brenna-Górki o. | 5 : 11 | RKS Chybie o. |
18:45 | ||
KKS Zebrzydowice o. | 4 : 6 | CKS Cieszyn o. |
18:30 | ||
KP Skoczów o. | 3 : 5 | UKS Cieszyn o. |
16:30 | ||
KS Ustroń o. | 9 : 4 | UKS Istebna o. |
16:00 | ||
sobota, 24 kwiecień 2021 | ||
LKS Pogwizdów o. | 1 : 3 | LKS Strumień o. |
11:00 | ||
poniedziałek, 19 kwiecień 2021 | ||
KKS Zebrzydowice o. | 21 : 1 | MKP Brenna-Górki o. |
18:30 | ||
UKS Cieszyn o. | 4 : 13 | KS Ustroń o. |
17:00 | ||
CKS Cieszyn o. | 4 : 10 | UKS Istebna o. |
16:30 | ||
RKS Chybie o. | 6 : 9 | LKS Pogwizdów o. |
16:30 | ||
LKS Strumień o. | 11 : 3 | KP Skoczów o. |
16:30 | ||
poniedziałek, 26 październik 2020 | ||
KP Skoczów o. | 7 : 6 | KKS Zebrzydowice o. |
15:30 | ||
CKS Cieszyn o. | 1 : 13 | UKS Cieszyn o. |
15:30 | ||
poniedziałek, 19 październik 2020 | ||
MKP Brenna-Górki o. | 4 : 9 | CKS Cieszyn o. |
18:45 | ||
KKS Zebrzydowice o. | 10 : 3 | LKS Pogwizdów o. |
17:00 | ||
UKS Cieszyn o. | 10 : 3 | UKS Istebna o. |
16:00 | ||
LKS Strumień o. | 2 : 9 | KS Ustroń o. |
16:00 | ||
RKS Chybie o. | 2 : 7 | KP Skoczów o. |
16:00 | ||
poniedziałek, 12 październik 2020 | ||
KS Ustroń o. | 14 : 1 | RKS Chybie o. |
16:00 | ||
sobota, 10 październik 2020 | ||
UKS Istebna o. | 7 : 4 | LKS Strumień o. |
16:00 | ||
LKS Pogwizdów o. | 9 : 2 | MKP Brenna-Górki o. |
14:00 | ||
poniedziałek, 5 październik 2020 | ||
MKP Brenna-Górki o. | 4 : 11 | KP Skoczów o. |
18:45 | ||
KKS Zebrzydowice o. | 7 : 7 | KS Ustroń o. |
17:00 | ||
RKS Chybie o. | 4 : 9 | UKS Istebna o. |
16:30 | ||
LKS Pogwizdów o. | 9 : 0 | CKS Cieszyn o. |
16:30 | ||
LKS Strumień o. | 1 : 7 | UKS Cieszyn o. |
16:30 | ||
poniedziałek, 28 wrzesień 2020 | ||
UKS Cieszyn o. | 13 : 4 | RKS Chybie o. |
17:00 | ||
KP Skoczów o. | 8 : 3 | LKS Pogwizdów o. |
16:30 | ||
KS Ustroń o. | 5 : 8 | MKP Brenna-Górki o. |
16:00 | ||
sobota, 26 wrzesień 2020 | ||
UKS Istebna o. | 8 : 5 | KKS Zebrzydowice o. |
16:00 | ||
CKS Cieszyn o. | 0 : 9 | LKS Strumień o. |
11:00 | ||
wtorek, 22 wrzesień 2020 | ||
RKS Chybie o. | 3 : 8 | LKS Strumień o. |
17:00 | ||
poniedziałek, 21 wrzesień 2020 | ||
MKP Brenna-Górki o. | 7 : 9 | UKS Istebna o. |
18:45 | ||
KKS Zebrzydowice o. | 4 : 13 | UKS Cieszyn o. |
17:00 | ||
LKS Pogwizdów o. | 2 : 6 | KS Ustroń o. |
17:00 | ||
KP Skoczów o. | 11 : 2 | CKS Cieszyn o. |
16:30 | ||
poniedziałek, 14 wrzesień 2020 | ||
CKS Cieszyn o. | 10 : 5 | RKS Chybie o. |
17:40 | ||
LKS Strumień o. | 6 : 3 | KKS Zebrzydowice o. |
17:30 | ||
UKS Cieszyn o. | 6 : 1 | MKP Brenna-Górki o. |
17:00 | ||
KS Ustroń o. | 13 : 7 | KP Skoczów o. |
16:00 | ||
sobota, 12 wrzesień 2020 | ||
UKS Istebna o. | 9 : 2 | LKS Pogwizdów o. |
17:00 | ||
poniedziałek, 7 wrzesień 2020 | ||
MKP Brenna-Górki o. | 3 : 11 | LKS Strumień o. |
18:45 | ||
KKS Zebrzydowice o. | 13 : 2 | RKS Chybie o. |
17:00 | ||
KP Skoczów o. | 2 : 4 | UKS Istebna o. |
16:30 | ||
KS Ustroń o. | 9 : 2 | CKS Cieszyn o. |
16:00 | ||
sobota, 5 wrzesień 2020 | ||
LKS Pogwizdów o. | 2 : 5 | UKS Cieszyn o. |
10:00 | ||
poniedziałek, 31 sierpień 2020 | ||
LKS Strumień o. | 10 : 4 | LKS Pogwizdów o. |
18:00 | ||
RKS Chybie o. | 9 : 16 | MKP Brenna-Górki o. |
18:00 | ||
CKS Cieszyn o. | 5 : 5 | KKS Zebrzydowice o. |
17:40 | ||
UKS Cieszyn o. | 5 : 2 | KP Skoczów o. |
17:00 | ||
sobota, 29 sierpień 2020 | ||
UKS Istebna o. | 4 : 7 | KS Ustroń o. |
17:00 | ||
poniedziałek, 24 sierpień 2020 | ||
MKP Brenna-Górki o. | 8 : 8 | KKS Zebrzydowice o. |
18:45 | ||
LKS Pogwizdów o. | 11 : 5 | RKS Chybie o. |
18:00 | ||
KP Skoczów o. | 6 : 5 | LKS Strumień o. |
16:30 | ||
KS Ustroń o. | 3 : 4 | UKS Cieszyn o. |
16:00 | ||
sobota, 22 sierpień 2020 | ||
UKS Istebna o. | 19 : 2 | CKS Cieszyn o. |
17:00 |