Letnie Koncerty – Izabela Szafrańska

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu zaprasza do udziału w Letnich Koncertach Popołudniowych, które w okresie wakacji będą się odbywały na scenie plenerowej w Parku Miejskim w Strumieniu!

W niedzielę 24 lipca wystąpi dla nas Izabela Szafrańska z zespołem! Na projekt „ŻYDOWSKA ULICA/JEWISH STREET” składają się pieśni żydowskie, sefardyjskie, utwory o tematyce żydowskiej i wojennej m.in.: Hava Nagila, Dona Dona, Shalom aleichem, Rebeka, Warszawo ma i wiele innych. Utwory śpiewane są w języku polskim, hebrajskim, ladino, jidysz i w języku hiszpańskim.

IZABELA SZAFRAŃSKA z zespołem
ŻYDOWSKA ULICA / JEWISH STREET

    niedziela, 2 lipca 2023 r.
    godz. 18:00
    Park Miejski w Strumieniu
    wstęp wolny

IZABELA SZAFRAŃSKA
Śpiewa od 5. roku życia. Od zawsze wiedziała, że chce spędzić życie na scenie i ten plan z powodzeniem realizuje koncertując w kraju i za granicą oraz biorąc udział w wielu festiwalach i konkursach podczas których zdobywa ważne nagrody. Szczególnie bliska jest jej muzyka sefardyjska, ale odnajduje się też w innych nurtach. W listopadzie 2019 roku wydała swoją debiutancka płytę „Z bursztynu” z muzyką Marcina Partyki i tekstami polskich poetów. Finalistka 6 edycji Must Be The Music 2014, półfinalistka 9 edycji The Voice of Poland 2018.

Autor

damiano

Administrator portalu www.strumien.com

Komentarze  

#1 Jacek 2023-06-19 05:35
A co ze Staromiejską Wiosną?

Najnowsze ogłoszenia

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. More details…